Úvodní setkání programu MBSR
Toto je registrační formulář k nezávaznému úvodnímu setkání k programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) pro studenty, pedagogy a absolventy LF UK v Plzni a další zájemce. Setkání je nutno absolvovat před začátkem kurzu a proběhne on-line nebo v Denním stacionáři Psychiatrické kliniky FN Plzeň – Lochotín, místnost "E", 2. PP (vchod B nebo A). Odkaz na setkání Zoom Vám přijde emailem.

Intenzivní osmitýdenní kurz MBSR proběhne v období zimního semestru 2020/21 v termínu vždy ve čtvrtek 29. 10. - 17. 12. 2020, 16-17:30/18:00 a v sobotu 5. 12. 2020, 10-16 h. v Denním stacionáři Psychiatrické kliniky FN Plzeň. Program bude probíhat částečně naživo a částečně on-line (Zoom), viz rozvrh níže. Kurz povede zkušený lektor MBSR Mgr. Jaroslav Chýle.

Pokud máte zájem o kurz, ale nestihnete přijít na vypsané úvodní setkání, vyplňte prosím příslušné pole níže. DŮLEŽITÉ: Aby měl pro Vás kurz smysl, je nutné se zúčastnit převážné většiny setkání (tj. nejvýše dvě absence) a mezi setkáními cvičit podle instrukcí 45-60 minut denně.

Pokud máte o program MBSR vážný zájem, ale nemůžete na povinné úvodní setkání, můžete napsat lektorovi na mbsr@email.cz (do předmětu prosím uveďte "LFP 2020").

Rozvrh setkání kurzu naživo (zbylá budou on-line):
Čtvrtek 29. 10. 16-18 h
Čtvrtek 5. 11. 16-18 h
Čtvrtek 19. 11. 16-18 h
Sobota 5. 12. 2020 10 - 16 h
Čtvrtek 17. 12. 16-18 h

Více informací:
- http://www.lfp.cuni.cz/clanek/5304-mindfulness-treti-beh-programu-snizovani-stresu-a-podpory-dusevniho-a-telesneho-zdravi.html
- www.mbsr.cz
- kniha "Život samá pohroma" od autora MBSR, https://www.melvil.cz/kniha-zivot-sama-pohroma/
Příjmení *
Jméno *
Titul
Email *
Telefon *
Jsem
Registruji se na úvodní setkání *
Vyberte prosím variantu:
Kde jsem se o programu MBSR dozvěděl(a)?
Clear selection
Vaše komentáře a návrhy. Např. máte zájem o nejbližší kurz, ale nemůžete přijít na povinné úvodní setkání.
Pravidla poskytnutí a zpracování osobních údajů: *
Veškeré osobní údaje zadané v tomto formuláři, zejména mé příjmení, jméno, adresu elektronické pošty, případně telefonní číslo (dále jen "osobní údaje"), poskytuji dobrovolně. Osobní údaje budou zpracovány jen v rozsahu nutném pro přihlášení a evidenci zájemců o kurz MBSR vedený správcem, Mgr. Bc. Jaroslavem Chýle, IČ: 492 285 10 (dále jen "správce"), za účelem uzavření smlouvy o poskytnutí služeb a jejího plnění. Mé osobní údaje uloží správce do zabezpečené elektronické databáze a NEBUDOU zpřístupněny jiným osobám. Jako subjekt údajů mám právo přístupu k mým osobním údajům a zjistím-li nebo budu-li se domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mám právo požádat správce o vysvětlení, právo požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci mých osobních údajů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy