8.uzdevums (~14:15-14:25)
Nospied pogu Iesniegt/Submit vadītāja norādītajā laikā, jo pēc tam atbildes vairs netiks pieņemtas.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Numurs *
Raksti BEZ ATSTARPĒM un CITIEM SIMBOLIEM! Savu dalībnieka numuru meklē šeit (ja neatrodi - pieraksti sevi turpat pie brīvajiem numuriem): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LBUyBOaBmBogTIJAMhtx7Wgvlyt7xWb4H14hDR5p3Y8/edit?usp=sharing Tikai ne-skolēni drīkst nereģistrēties, bet visos uzdevumos rakstīt vienādu sevis izdomātu unikālu numuru >1500, piemēram, telefona numuru.
Vārds Uzvārds
Drošībai, ja nu numurs uzrakstīts nepareizi. Vārdu raksti pirms uzvārda! Pēc uzvārda neraksti liekas atstarpes vai simbolus!
1. Kura valsts sava ģerboņa izveidē ir iedvesmojusies no Jauno ģeogrāfu skolas ģerboņa? (Vai arī otrādi, par to vēsturnieki vēl strīdas.) VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
2. Kurā valstī radusies maoisma ideoloģija, kura stilā ir veidots attēlā redzamais JĢS propagandas attēls? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
3. Kura valsts bija lielākā pēc sauszemes platības Jauno ģeogrāfu skolas dibināšanas laikā? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
4. Kuru svēto pilsētu pēc nodarbības devās atbrīvot šie 11. gadsimta Jauno ģeogrāfu skolas dalībnieki? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
5. Kurā valstī atrodas zemūdene, uz kurā norisinās attēlā redzamā Jauno ģeogrāfu skolas žūrijas sapulce? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
6. Jauno ģeogrāfu skolas žūrija ir apmeklējusi vairākus pašpasludinātus Eiropas ģeogrāfiskos centrus. Kurā valstī atrodas attēlā redzamais Eiropas ģeogrāfiskais centrs? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
7. Pēdējos gados kāda no Eiropas valstīm ir piedzīvojusi nosaukuma maiņu. Kā šo attēlos redzamo valsti sauca 2017. gadā, kad to apmeklēja JĢS žūrija? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
8. Kura separātiskā Eiropas reģiona karogs ir izvietots slepenajā JĢS žūrijas bunkurā (attēlā karogs  ar skaitli viens)? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
9. Kuras Eiropas valsts karogs ir izvietots JĢS žūrijas bunkurā (attēlā karogs ar skaitli divi)? Valsts 90. gados ir pārdzīvojusi pilsoņu karu. VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
10. Kura Francijas reģiona karogs ir izvietots JĢS žūrijas bunkurā (attēlā karogs ar skaitli trīs)? Reģions ir bijis ilgstošu strīdu objekts starp Franciju un Vāciju. VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
11. Kurš ASV prezidents Kosovā tiek uzskatīts par nozīmīgu personu šīs valsts neatkarības centienos? Atbildē norādiet tikai šī prezidenta uzvārdu. VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
12. JĢS žūrija ir toleranta pret visām politiskajām idejām un strāvojumiem. Kurā Latvijā pilsētā pie varas pašlaik atrodas attēlā redzamā partija? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
13. Tomēr JĢS arī atbalsta tradicionālās vērtības. Kurā valstī vīriešiem pieņemts nēsāt šādu tradicionālo galvassegu? Par šo valsti pagājušajā gadā mēs diezgan bieži dzirdējām ziņās negatīvā nozīmē. VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
14. JĢS arī atbalsta mūsu kaimiņvalstis to brīvības un demokrātijas centienos. Kurā pilsētā ir ražots attēlā redzamais traktors? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
15. Arī reliģiskās domas brīvība JĢS nav sveša. Kādai ticībai paredzēts attēlā redzamais dievnams? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
16. Kā sauc politisku kustību, kuras galvenais mērķis bija neatkarīgas Izraēlas valsts izveidošana? VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
17. Attēlā redzams ilggadējais Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skolas prezidents Uldis Klepers. No kuras pilsētas ir nācis Uldis? Starp citu, baumo, ka viņam patīkot kantrī mūzika. VISOS JAUTĀJUMOS ATBILDE JĀSNIEDZ NOMINATĪVĀ AR LIELO BURTU!!!
1 point
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Reinis Berzins. Report Abuse