Minikonference OP ČG
Zveme Vás na minikonferenci odborného panelu čtenářské gramotnosti pro učitele a další pedagogické pracovníky mateřských a základních škol škol. Akce proběhne 3. prosince v Plzni, Hotel LIONS Plzeň - Zborovská 18, Plzeň. Akce je celodenní s možností se registrovat již od 9 hodin ráno. Ukončení akce je naplánováno nejpozději na 17.00.
Cílem pravidelných minikonferencí odborného panelu je zvyšovat společné po-rozumění učitelů, jak rozvíjet čtenářskou gramotnost dětí a žáků škol systematicky, soustavně a napříč všemi vyučovacími předměty či aktivitami ve školní výuce. Do programu podzimní minikonference v Plzni proto zařazujeme soustředěnou práci s očekávanými výsledky učení ve čtenářské gramotnosti, jejich potenciálem a využitelností ve školní praxi. K tomu si účastníci přinesou vlastní texty, s nimiž ve výuce pracují. Nepůjde o učebnice. Očekáváme, že si účastníci přinesou různé didakticky neupravené texty a nápady, co s nimi ve výuce v MŠ a ZŠ dělat. Očekáváme, že se účastníci soustředěnou prací, která bude navazovat na to, co dělají ve výuce ve své škole, důkladně seznámí s pojetím čtenářské gramotnosti v projektu PPUČ, položí své otázky, vznesou připomínky apod. Neméně důležitým cílem setkání bude prohloubení spolupráce projektového týmu PPUČ a učitelů z podporovaných škol a dalších škol ze západní části České republiky. Akcí vás provedou Hanka Košťálová, Štěpánka Klumparová a Miloš Šlapal.
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Škola / organizace *
Your answer
Které předměty vyučuji (netýká se učitelů a učitelek MŠ)? *
Your answer
Přinesu si s sebou neučebnicový text, jejž chci využít ve výuce a nebo jsem jej už použil? *
Požaduji proplacení cestovného
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů.
Your answer
Chci odebírat Newsletter
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042 a Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Petr Koubek 603265196 (obsah, cíle...)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Národní ústav pro vzdělávání. Report Abuse - Terms of Service