"Złość chroni wrażliwość" - prawda czy fałsz?

Miło mi Ciebie tutaj gościć!

Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak i pomagam wrażliwym kobietom lepiej się rozumieć i prawdziwiej żyć, nawet jeśli w działaniu kręcą się w kółko. Jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym - POROZUMIENIOWYM. W taki sposób myślę o sobie od kiedy poznałam Komunikację Serca.

To ona pozwala mi jeszcze skuteczniej budować mosty tam gdzie relacja drży w posadach, a ich właściciele opadają już z sił. Od ponad 20 lat jestem też blisko dzieci o szczególnych potrzebach rozwojowych. I nieustannie wzrusza mnie ich odzyskany uśmiech, wola życia albo łagodność, po tym jak z różnych powodów bywa im niezwykle ciężko.

Aktualnie, na blogu UsłyszecByZrozumiec.pl przygotowuję serię nieodpłatnych materiałów, które pozwolą kobietom osiągnąć porozumienie pomiędzy ich własną złością a wrażliwością. Tak, by w życiu coraz częściej osiągały swój wewnętrzny spokój, a nawet harmonię.

Poniżej zadam Ci kilka pytań. Myślę, że odpowiedź na nie zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Robię to, bo chcę być pewna, że na 100% trafię w Twoje potrzeby.

Ankieta jest anonimowa, wszystkie jej treści są całkowicie bezpieczne i nie zostaną nikomu udostępnione.

Pamiętaj, że w podziękowaniu za Twój czas i zaangażowanie przygotowałam PREZENT. Czeka na Ciebie gotowy do pobrania natychmiast po wysłaniu ankiety. Na ekranie pojawi Ci się link, kliknij w niego i odbierz swój pdf. Zrób to koniecznie!

Z góry wdzięczna za odpowiedzi.
Agnieszka Kaźmierczak
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy