"Złość chroni wrażliwość" - prawda czy fałsz?

Miło mi Ciebie tutaj gościć!

Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak i pomagam kobietom wrażliwym lepiej się rozumieć i prawdziwiej żyć, nawet jeśli w działaniu kręcą się w kółko. Jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym - POROZUMIENIOWYM. W taki sposób myślę i mówię o sobie, od kiedy poznałam Komunikację Serca.

To ona pozwala mi, budować mosty tam, gdzie relacja drży w posadach, a ich właściciele opadają już z sił. Od ponad 20 lat jestem też blisko dzieci o szczególnych potrzebach rozwojowych i nieustannie wzrusza mnie ich odzyskany uśmiech, wola życia albo łagodność po tym, jak z różnych powodów bywa im niezwykle trudno.

Aktualnie, na blogu UsłyszecByZrozumiec.pl przygotowuję serię nieodpłatnych materiałów, które pozwolą kobietom osiągnąć porozumienie z ich własną złością tak, by w życiu miały więcej spokoju i wewnętrznej harmonii. Rozumiem, że ten temat jest Ci bliski, dlatego pozwól, że...

Poniżej zadam Ci kilka pytań. Myślę, że odpowiedź na nie zajmie Ci nie więcej niż trzy łyki dobrej kawy. Robię to, bo chcę być pewna, że na 100% trafię w Twoje potrzeby.

Ankieta jest anonimowa, wszystkie jej treści są całkowicie bezpieczne i nie zostaną nikomu udostępnione.

Pamiętaj, że w podziękowaniu za Twój czas i zaangażowanie przygotowałam PREZENT. Czeka na Ciebie gotowy do pobrania natychmiast po wysłaniu ankiety. Wystarczy, że klikniesz link, który pojawi się na ekranie i pobierzesz swój pdf. Zrób to koniecznie!

Z góry wdzięczna za odpowiedzi.
Agnieszka Kaźmierczak
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy