ELEKTRONINIŲ PASLAUGŲ VARTOTOJŲ APKLAUSA
VšĮ Kauno Kalniečių poliklinika kaip partneriai kartu su VšĮ Kauno Šilainių poliklinika įgyvendino projektą „Elektroninės sveikatos paslaugos savivaldybėse“, kurio metu sukurtos elektroninės paslaugos „Pacientų sveikatos medicininės istorijos duomenų kaupimas, saugojimas ir pateikimas elektroniniu būdu pacientui ir sveikatos priežiūros įstaigų specialistams“ ir „Informacijos pacientams apie sveikatinimo paslaugas teikimas elektroniniu būdu„.
Maloniai prašome pateikti atsakymus į anketos klausimus, kurių pagrindu bus vertinamos sukurtos elektroninės paslaugos ir atliekami tobulinimai.
Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai yra konfidencialūs
Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos pateikiamos aiškiai ir lengvai suprantamai? *
Paaiškinimas: ar elektroninė paslauga pateikiama taip, kad lengvai ir intuityviai suprantama, kokie naudotojo veiksmai reikalingi, norint užsakyti ir gauti paslaugą?
Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos pateikiamos vizualiai patraukliai? *
Paaiškinimas: Ar elektroninės paslaugos vizualinis išdėstymas, spalvinė gama ir kiti dizaino elementai sukuria teigiamą įspūdį, kuris skatina naudotis elektronine paslauga?
Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninių paslaugų funkcijų ir parinkčių išdėstymas yra aiškus ir patogus? *
Paaiškinimas: Ar elektroninės paslaugos funkcijų išdėstymas yra aiškus, meniu parinkčių skaičius patogus, nuorodų pavadinimai suprantami?
Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikta pakankamai informacijos apie elektronines paslaugas? *
Paaiškinimas: Ar pateikiama informacija, detalizuojanti elektroninės paslaugos teikimo sąlygas, terminus, reikalavimus, atsakomybes ir kt. svarbius aspektus, yra aiški, struktūruota ir aktuali?
Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikiamos aiškios naudojimosi elektroninėmis paslaugomis instrukcijos? *
Paaiškinimas: Ar aiškiai, patogiai ir išsamiai pateikiami paaiškinimai, kaip naudotis elektronine paslauga?
Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikiama pakankamai būdų, kaip susisiekti su elektronines paslaugas administruojančiais institucijos darbuotojais? *
Paaiškinimas: Ar pateikiami pakankami ir patogūs bendravimo su už elektroninės paslaugos teikimą atsakingais darbuotojais būdai (telefonai; el. pašto adresai; tiesioginio bendravimo internetu galimybė ar kt.)?
Ar sutinkate su teiginiu, kad į užklausas atsakoma pakankamai greitai, tinkamai ir kompetentingai? *
Paaiškinimas: Ar į nurodytais būdais pateiktas užklausas yra atsakoma per priimtiną (jei yra – per nurodytą) laikotarpį ir tinkamai paaiškinant iškilusios problemos sprendimą?
Ar sutinkate su teiginiu, kad visas elektronines paslaugas galite gauti internetu, nėra poreikio vykti į paslaugą teikiančią instituciją? *
Paaiškinimas: Ar visa elektroninė paslauga yra teikiama elektroniniu būdu, t.y. ar tam tikrais atvejais nėra poreikio dėl paslaugos gavimo vykti į paslaugą teikiančią instituciją (pvz. dėl specifinių paslaugos rūšių, arba dėl dokumentų originalų pateikimo ar gavimo, ar kt. atvejais)?
Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninių paslaugų pateikimas Jums atrodo saugus? *
Paaiškinimas: Ar elektroninės paslaugos užsakymo ir gavimo procesas Jums atrodo saugus, t.y. iš naudotojo nereikalaujama perteklinių asmens duomenų, aiškiai pateikiamos nuostatos, susijusios su atitikimu reikalavimams darbui su asmens duomenimis, naudojamos saugios vartotojų tapatybės nustatymo priemonės?
Prašome išsakyti savo nuomonę ir pastabas apie naudojamas elektronines paslaugas:
Prašome išsakyti savo pastabas ir pasiūlymus apie elektroninės paslaugos patogumą, naudingumą ir saugumą.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms