PASTĀVĒS, KAS PILNVEIDOSIES 12.03.2019.
Ikdienas krāpšanas veidi un to mazināšana.

LTRK namā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35, 2019. gada 12. martā plkst. 15:00 - 17:00

Maldināšanas parādības bieži izpaužas jebkurās cilvēku attiecībās. Biznesa pasaule nav izslēgšana. Liela mēroga negodīgums liek ciest pasaules ekonomikai un pat pazemināt cilvēku dzīves līmeni, radot darba vietas zaudējumus un citas negatīvas sekas. Krāpšana un krāpšana ir plaši izplatīta visās uzņēmējdarbības jomās. Pierādījums tam var būt tādu gadījumupiemēri kā Enron, WordCom. Tikai šo divu skandālu izmaksas ir aptuveni $37 - 48 miljardi no IKP.

No otras puses, mēs trenējamies maldināt citus daudzos ikdienas darījumos. Redzams, ka ikdienas dzīves krāpšanās saistīta gan ar savstarpējās uzticēšanās līmeni sabiedrībā, gan ar biznesa darījumu organizēšanas praksi un normatīvo rāmi, gan ar pašu uzņēmumu korporatīvo kultūru. Paradoksāli, bet ikdienas krāpšanās (neliela, šad tad) ir pat dabiska cilvēciska iezīme. Taču tās izplatība, biežums un attiecīgi kaitējums organizācijām une ekonomikai ir mainīgs lielums. To var ietekmēt atpazīstot ikdienas dzīves krāpšanas formas, zinot, kuras no tām ir vairāk vai mazāk attiecīgajā kultūrā ‘atļautas’ (pateicība ārstam) vai ‘aizliegtas’ (dokumentu viltošana) un ieviešot pretpasākums.

Prezentācija veltīta tieši tam – kādi psiholoģiski un sociāli mehānismi ‘stāv’ aiz ikdienas krāpšanās formām, kā labāk tās atpazīt un kādi no pretpasākumiem der kurās no situācijām.

Semināru vada:
Roberts Ķīlis -M.Phil., PhD (Cantab.) - eksperts, konsultants, lektors un profesors ar starptautisku pieredzi, kā arī nozīmīgu publikāciju autors. Maģistra un filozofijas doktora grādu ieguvis Kembridžas Universitātē. Strādājis kā asociētais profesors Rīgas Ekonomikas augstskolā. Bijis LR izglītības un zinātnes ministrs, vadošais pētnieks “Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorijā”, pasniedzējs RSU, lektors LU un skolotājs Rīgas Franču licejā.

Dalības maksa:
LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

*Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.
**Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmās Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "PASTĀVĒS, KAS PILNVEIDOSIES" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy