WOLONTARIAT TORUŃSKIE SZTAFETY WOLNOŚCI 2018
Drodzy Wolontariusze,
poszukujemy grupy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie TORUŃSKIE SZTAFETY WOLNOŚCI 2018! Jest to impreza cykliczna rozgrywana w terminach:

14.01.2018 (niedziela)
11.02.2018 (niedziela)
11.03.2018 (niedziela)
14.10.2018 (niedziela)
11.11.2018 (niedziela) – FINAŁ

Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji TORUŃSKICH SZTAFET WOLNOŚCI 2018 do 31 grudnia 2017r. poprzez niniejszy fromularz

Każda osoba, która będzie pomagała przy imprezie otrzyma pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną, słodycze, zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegółowy skład pakietu będzie omówiony podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się na początku stycznia 2018 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy zainteresowane osoby drogą e-mailową.

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Płeć *
Wiek *
Rodzaj szkoły *
Pełna nazwa szkoły *
Your answer
Czy byłeś(-aś) już wcześniej wolontariuszem(-szką) podczas imprezy kulturalnej lub sportowej? Jeżeli tak, to jakiej? *
Your answer
W których dniach będziesz dyspozycyjny(-a)? *
Required
Rozmiar pamiątkowej koszulki *
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do organizacji i przeprowadzenia "MARATON TORUŃ 2017 zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.) * *
Poleć znajomego! Zostaw nam maila lub telefon kontaktowy do osoby, która według Ciebie może być zainteresowana wolontariatem sportowym. Skontaktujemy się z nią!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms