Otwarte spotkanie informacyjne. Projekt "Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych".
Zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjne dotyczące projektu "Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych", które odbędzie się 13 września (środa) o godzinie 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia Instytut Nowych Technologii, przy ul. Sienkiewicza 55 w Łodzi. Spotkanie potrwa ok. 2 godziny.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie poniższego formularza oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji projektu.
Imię i Nazwisko *
Your answer
Firma/Instytucja/NGO *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Adres mailowy *
Your answer
Prosimy o wpisanie swoich pytań dotyczących procedur projektu, zasad ubiegania się o grant, warunków złożenia aplikacji etc.
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji i rozliczenia projektu "Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych" realizowanego przez Instytut Nowych Technologii, z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 55, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms