Безкоштовний домен від HOSTiQ.ua для «G Suite для закладів освіти»
«G Suite для закладів освіти» — це набір безкоштовних інтерактивних інструментів та сервісів Google, розроблених спеціально для дистанційного навчання. Детальніше про наявний інструментарій можна дізнатися тут: https://teachfromhome.google/intl/uk/

Для використання сервісів обов´язково мати зареєстрований домен — ім´я сайту. Обраний домен стане частиною email-адреси кожного користувача (викладача чи студента) у системі.

Зазвичай реєстрація доменного імені є платною послугою. Компанія HOSTiQ.ua надає некомерційним закладам освіти України можливість отримати домен 3-го рівня безкоштовно. Пропозиція дійсна для комунальних та державних закладів середньої та вищої освіти будь-якого рівня акредитації.

Виглядатиме домен наступним чином: kyiv45.ukr.education. Також ми допоможемо вам налаштувати домен для активації «G Suite для закладів освіти».

Будь ласка, заповніть цю форму для створення заявки на отримання безкоштовного домену. Подальші кроки ми надішлемо вам по email після розгляду заявки протягом 2-3 днів.

Домен буде надано у користування безкоштовно на необмежений період дії.

Зверніть увагу, що кожен навчальний заклад може отримати лише один домен.
Вкажіть назву вашого закладу освіти: *
Вкажіть офіційну email-адресу закладу освіти з реєстру https://registry.edbo.gov.ua/schools/: *
Лише офіційна email-адреса може бути використана для отримання безкоштовного домену та реєстрації в «G Suite для закладів освіти»
Підтвердіть, що ви чи хтось із ваших колег має доступ до офіційної email-адреси закладу освіти з реєстру *
Required
Додайте посилання на сторінку вашого закладу освіти в реєстрі закладів освіти України. Це спростить та пришвидшить обробку вашої заявки. Наприклад: https://registry.edbo.gov.ua/school/145808/
Як підібрати домен для реєстрації в «G Suite для закладів освіти»?

У наступному блоці вам необхідно вказати придуману вами унікальну частину домену, з яким ви потім зареєструєтеся в «G Suite для закладів освіти». Наполегливо рекомендуємо вигадати якомога коротший домен, адже кожному користувачу для входу в систему доведеться набирати ім´я користувача (логін) у такому форматі: zoryana.shevchenko@kyiv45.ukr.education. Чим коротша ваша унікальна частина kyiv45, тим легше буде щоразу авторизуватись.

Важливо, щоб унікальна частина домену містила ознаку населеного пункту та номер закладу освіти. У ній НЕ має бути прізвища чи імені директора чи когось з викладачів. Заявки на реєстрацію з доменами, що мають особисті дані людей, скоріше за все, будуть відхилені Google.

Також рекомендуємо уникати слів з типом навчального закладу, на кшталт: shkola, school, lycei, lyceum, college — ці слова додають домену зайвих непотрібних символів. Наприклад, замість kyivschool45 чи poltavalycei22 рекомендуємо вказати kyiv45 чи pl22. Якщо ваш заклад освіти має офіційну абревіатуру, цілком прийнятно використати її, наприклад: pgpk.ukr.education (Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж).
Вкажіть унікальну частину, яку ви б хотіли отримати для свого закладу освіти замість kyiv45 у домені kyiv45.ukr.education. Намагайтеся придумати якомога коротшу назву закладу латинкою для зручності використання при вході в систему.
Звертаємо увагу: домен буде надано у користування безкоштовно на необмежений період дії. Тут ви можете залишити будь-які запитання чи коментарі:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of HOSTiQ. Report Abuse