Ranní propojení od 20.8.2019
Hledáte cestu, jak posílit svou odolnost vůči stresu? Chce se umět zklidnit bez ohledu na čas a místo, jóga vás nebaví a meditace osamotě vám prostě nejde? Pak přijďte vyzkoušet nový koncept s názvem RANNÍ PROPOJENÍ.
Email address *
Fakturační údaje (jméno a příjmení, adresa a PSČ, případně IČ) *
Your answer
Telefonní číslo (nepovinné)
Your answer
REZERVUJI SI TYTO TERMÍNY V ROCE 2019
Zaškrtněte nejméně 4 termíny *
Required
Sleva 10%
Cena za 1 setkání: 111,-
Při rezervaci všech 8 setkání, sleva 10%
Cena za 8 setkání 799,- (z původních 888,-)

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Místo konání: Mlýnská strouha - 1.SETKÁNÍ PROBĚHNE NA LÁVCE PŘES VODU
Frekvence: 2x týdně, vždy od 6:30 do 7:30
Začátek: úterý 20.8.
Konec: čtvrtek 19.9. (v týdnu 2.-6.9. se setkání nekonná)
Max. kapacita: 15 osob

NEJEDNÁ SE O LÉČEBNOU TERAPII ANI O NÁHRADU VYVÁŽENÉHO A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Výsledný efekt je závislý na aktuálním stavu každého jednotlivce.
V případě, že užíváte silná psychofarmaka, zkonzultujte prosím svou účast s očetřujícím lékařem. Na žádost vám v případě potřeby zašlu podrobnější informace.

Propojení probíhá VESTOJE a VENKU ZA KAŽDÉHO POČASÍ :)
JE NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 4 TERMÍNŮ.
Doporučuji navštívit všech 8 lekcí kvůli návaznosti a pravidelnosti.


Na základě odeslané obejdnávky vám přijde do 24 hodin faktura s platebními údaji. Místo vám bude rezervováno po dobu splatnosti faktury, tj 5 pracovních dní. Pokud do té doby platba nedorazí, místo bude postoupeno dalším zájemcům.
ZMĚNY A ZRUŠENÍ
V případě zakoupení menšího počtu setkání je možné si případnou zmeškanou hodinu nahradit v kterémkoliv jiném termínu. Účast na setkání je přenositelná. Nebudete-li se moct některé hodiny zúčastnit, pošlete za sebe někoho blízkého:).

Vrácení peněz není možné. Pokud si však zakoupíte všech 8 setkání a ani na jedno se nebudete moci dostavit, na požádání můžete - jako náhradu - využít individuální konzultaci v délce 60 minut.

ZMĚNA TERMÍNŮ KONÁNÍ ZE STRANY POŘADATELE VYHRAZENA!
Pevně věřím, že taková situace nenastane. Ale v případě nečekaných závažných důvodů, si vyhrazuji právo na změnu termínů konání. O změně se dozvíte s dostatečným předstihem na vámi uvedené emailové adrese (případně telefonním čísle) a proběhne po domluvě i s ohledem na vaše potřeby a možnosti.
PRO PLATNOU REZERVACI JE NUTNÉ ZAŠKRTNOUT OBĚ POLÍČKA
ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Před odesláním závazné objednávky se prosím informujte o rozsahu a způsobu zpracování a ochrany vašich osobních dat, který je uveden v odkazu níže.
Ve zkratce: Vámi poskytnuté údaje využívám pouze a výhradně k plnění smlouvy (vámi objednané služby), k poskytování dalších informací týkajících se vaší objedávky a k mé zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.

Celé znění naleznete zde:
http://www.ivetahrotkova.cz/kontakt/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy