Program snižování stresu MBSR ve Fakultní nemocnici Masarykovy univerzity v Brně, 30. října - 18. prosince 2019
Předběžná přihláška do osmitýdenního programu snižování stresu, zvládání emocí, bolesti či chronické nemoci MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) v Ústavu psychologie a psychosomatiky, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity (http://upp.med.muni.cz) pod vedením zkušeného lektora MBSR, Mgr. Jaroslava Chýle (mbsr.cz) .

Před kurzem je nutné, abyste se zúčastil(a) úvodního setkání dne 25. září nebo 16. října 2019 od 17:30. Setkání potrvá cca 90 minut a je zdarma. Zde se prosím na toto setkání registrujte. Pokud se ze závažných důvodů nemůžete úvodního sekání zúčastnit a máte zájem o kurz, budu Vás kontaktovat.

Informační schůzky i samotný program proběhnou v Ústavu psychologie a psychosomatiky LF MU, Kamenice 5, Brno, budova 1, 4. patro (https://www.muni.cz/o-univerzite/fakulty-a-pracoviste/lekarska-fakulta/110523-ustav-psychologie-a-psychosomatiky). Změna časů konání vyhrazena.

Úvodní setkání je zdarma. Standardní cena programu je 6900 Kč. V odůvodněném případě je možno dohodnout individuální slevu. Účastníci naopak mohou přispět více a tím pomoci těm, kterým jejich finanční situace může bránit kurz zahájit.

Příjmení
Your answer
Jméno *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Město/obec *
Your answer
Jsem *
O programu MBSR jsem se dozvědel(a):
Your answer
Přihlašuji se na úvodní setkání v termínu: *
Předběžně se přihlašuji do kurzu MBSR schůzku v termínu 30.10. - 18.12. 2019 v čase (můžete vybrat více termínů): *
Required
Vaše dotazy nebo připomínky:
Your answer
Pravidla poskytnutí a zpracování osobních údajů: *
Veškeré osobní údaje zadané v tomto formuláři, zejména mé příjmení, jméno, adresu elektronické pošty, případně telefonní číslo (dále jen "osobní údaje"), poskytuji dobrovolně. Osobní údaje budou zpracovány jen v rozsahu nutném pro přihlášení a evidenci zájemců o kurz MBSR vedený správcem, Mgr. Bc. Jaroslavem Chýle, IČ: 492 285 10 (dále jen "správce"), za účelem uzavření smlouvy o poskytnutí služeb a jejího plnění. Mé osobní údaje uloží správce do zabezpečené elektronické databáze a NEBUDOU zpřístupněny jiným osobám. Jako subjekt údajů mám právo přístupu k mým osobním údajům a zjistím-li nebo budu-li se domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mám právo požádat správce o vysvětlení, právo požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci mých osobních údajů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service