Program snižování stresu MBSR ve Fakultní nemocnici Masarykovy univerzity v Brně, 13. únor - 3. duben 2018
Předběžná přihláška do osmitýdenního programu snižování stresu, zvládání emocí, bolesti či chronické nemoci MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) v Ústavu psychologie a psychosomatiky, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity (http://upp.med.muni.cz) pod vedením zkušeného lektora MBSR, Mgr. Jaroslava Chýle (mbsr.cz) .

Před kurzem je nutné, abyste se zúčastil(a) informační schůzky dne 23. ledna. Schůzka potrvá cca 90 minut a je zdarma. Zde se prosím na tuto schůzku registrujte. Pokud se ze závažných důvodů nemůžete informační schůzky zúčastnit a máte zájem o kurz, budu Vás kontaktovat.

Informační schůzky i samotný program proběhnou v Ústavu psychologie a psychosomatiky LF MU, Kamenice 5, Brno, budova 1, 4. patro (https://www.muni.cz/o-univerzite/fakulty-a-pracoviste/lekarska-fakulta/110523-ustav-psychologie-a-psychosomatiky). Změna časů konání vyhrazena.

Informační schůzka je zdarma. Cena programu je 6900 Kč, pacienti s doporučením lékaře mají slevu 1000 Kč. V odůvodněném případě je možno dohodnout individuální slevu. Účastníci naopak mohou přispět více a tím pomoci těm, kterým jejich finanční situace může bránit kurz zahájit.

Příjmení
Your answer
Jméno *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Město/obec *
Your answer
Jsem *
Do programu MBSR mne doporučil(a) - uveďte prosím jméno lékaře a pracoviště (pokud Vás nikdo nedoporučil, uveďte prosím stručně, jak jste se o programu MBSR dozvědel(a): *
Your answer
Přihlašuji se na informační schůzku v termínu: *
Předběžně se přihlašuji do kurzu MBSR schůzku v termínu 13.2. - 3.4. 2018 v čase (můžete vybrat více termínů): *
Required
Vaše dotazy nebo připomínky:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms