Очима футуриста. Прогулянка Одеським художнім з Давидом Бурлюком
Ви реєструєтеся на екскурсію, яка відбудеться 21 липня (у неділю) о 16:00 в Одеському художньому музеї. Вартість: 120 грн, пільгова — 60 грн. Оплатити екскурсію ви зможете касі музею перед її початком.

🔎 Український «батько російського футуризму» Давид Бурлюк знав, здається, всіх своїх іменитих сучасників. З кимось він навчався, з кимось товаришував, з кимось бурхливо полемізував. У прогулянці залами Одеського художнього він розповість про те, як на початку минулого століття співіснували академізм, передвижники та авангард.
_____________________________________

Запрошуємо вас також на оглядову екскурсію основною експозицією Одеського художнього щосуботи о 17:00. Подробиці: http://bit.ly/2IlGn2E.

До зустрічі в музеї!
Адреса електронної пошти *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Кількість гостей *
Your answer
Контактний телефон (у форматі 380.....): *
Your answer
Щоб регулярно (не частіше, ніж раз на тиждень) отримувати запрошення на виставки, лекції, екскурсії, концерти та інші події в музеї, пропонуємо підписатися на нашу email-розсилку: *
Цим даю згоду на обробку моїх персональних даних. У свою чергу, ми зобов’язуємося зберігати ваші персональні дані відповідно до чинного законодавства та не передавати їх третім особам *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service