Реєстраційна форма вступника ВПІ
Зареєструвавшись*, Ви стаєте членом інформаційного середовища Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ». Ви першими дізнаєтесь про: новини відбіркової комісії ВПІ; особливості вступної кампанії 2016 року; різноманітні заходи, які готує ВПІ для вступників; спеціальності і спеціалізації ВПІ. Ми допоможемо Вам обрати найбільш цікаву спеціальність та якісно підготуватися до особливостей вступу до ВПІ.

Розпочни своє успішне майбутнє разом із ВПІ!!!

* - заповнення цієї форми є виявленням Вашого попереднього бажання вступити до Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

Для остаточного підтвердження Вашого рішення прийняти участь у конкурсі Ви повинні подати всі необхідні документи до Приймальної комісії НТУУ «КПІ» у терміни, зазначені у Правилах прийому до університету (детальніше на http://kpi.ua/rule).

Прізвище: *
Ім'я: *
Хто Ви: *
Дата народження:
Телефон (один чи декілька): *
E-mail: *
Місце проживання:
Обрана спеціальність (- спеціалізація) при вступі до ВПІ: *
Детальніше із спеціальностями та спеціалізаціями ВПІ можна ознайомитись за посиланням: http://vpi.kpi.ua/abituriientu/napriamky-pidhotovky.html
Додатково вказую про себе (навчальний заклад, який закінчували(закінчуєте), чи маєте атестат/диплом з відзнакою, інші особисті досягнення, інтереси тощо...):
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service