Czech Jump Rope - přihláška člena - děti
Jméno a příjmení přihlašovaného dítěte: *
Your answer
Rodné číslo: *
Your answer
Adresa: *
Your answer
Město, PSČ: *
Your answer
Jméno zákonného zástupce: *
Your answer
E-mail zákonného zástupce: *
Your answer
Telefon zákonného zástupce:
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním elektronické přihlášky uděluji výslovný souhlas organizaci Czech Jump Rope, z. s. se sídlem Langweilova 694, Praha 9 - Hostavice, IČ: 07647476, zapsané spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 71189.(dále jen „Správce“), aby zpracovávala mé osobní údaje a osobní údaje mého dítěte.

Podrobnější informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na webové stránce www.czechjumprope.cz/gdpr

Pořizování fotografií a videozáznamů *
Pořizování fotografií a videozáznamů mého dítěte z akcí správce, a to pro účely pořizování záznamů, pro účely evidence, archivace a propagace správce a jeho akcí, včetně zveřejnění těchto fotografií a videozáznamů, včetně jména a příjmení, na webových stránkách správce, na webových sociálních sítích správce, propagačních tiskovinách správce, v publikacích, v místním a regionálním tisku a pro jiné obdobné účely související s běžným chodem správce. Osobní údaje budou zpracovávány a zveřejňovány po dobu 20 let. Osobní údaje budou dále po dobu trvání existence správce archivovány výhradně pro účely archivace, historického a vědeckého výzkumu.
Zpracování osobních údajů *
Zpracování jména, příjmení, rodného čísla, data narození a adresy trvalého pobytu mého dítěte, a to pro účely identifikace v rámci organizace správce, příp. pro identifikaci v organizacích, kde je správce členem, dále pro účely vedení evidence kontaktů pro komunikaci související s běžným provozem správce.
Údaje zákonného zástupce: *
Zpracování jména, příjmení, telefonního čísla a emailové adresy zákonného zástupce, a to pro účely vedení evidence kontaktů pro komunikaci související s běžným provozem správce. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu členství dítěte u správce.
Odesláním elektronické přihlášky potvrzuji, že jsem se seznámil/a se všemi podmínkami členství v Czech Jump Rope, z. s., právy a povinnostmi členů, a zavazuji se je dodržovat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Czech Jump Rope, z. s.. Report Abuse - Terms of Service