Registracija į 4 dalių (iš viso 8 akad. val.) seminarą „Geroji patirtis iš užsienio universitetų“ (Registruodamiesi būtinai paspauskite mygtukus kitas ir pateikti).
Anotacija:
VGTU dėstytojų gerosios patirties, įgytos užsienio universitetuose, didaktinės, dalykinės patirties sklaida.

1. Probleminio mokymosi praktinis taikymas užsienio universitetuose, lektorės doc. dr. Loreta Kanapeckienė ir doc. dr. Jurga Naimavičienė, Statybos valdymo ir nekilnojamojo turto katedra, 2019 10 11, (2 a. val.)

2. Akademinės bendruomenės gerovė užsienio universitetuose: psichologinė pagalba, lygybė, tolerancija, integracija.
VGTU psichologė ir karjeros konsultantė pasidalins savo patirtimi iš Madrido ir Aveiro universitetuose, kartu pakviesime diskutuoti apie tai, kokie pokyčiai neišvengiamai atkeliauja į Lietuvos universitetus, lektorės psichologė Gintė Gudzevičiūtė ir karjeros konsultantė Gabija Čeledinaitė, 2019 10 25, (2 a. val.)

3. Studijų organizavimo ir vykdymo panašumai ir skirtumai užsienio universitetuose: metodai, vertinimas, dėstytojų kompetencijos tobulinimas, lektoriai doc. dr. Vitalij Novickij, Elektros inžinerijos katedra ir doc. dr. Gediminas Blaževičius, Taikomosios mechanikos katedra, 2019 11 15, (2 a. val.)

4. Studijų metodo „Dalyko atkodavimas“ (decoding the disciplines) svarba aukštesniems studentų pasiekimams ir taikymo galimybės. Patirtis iš Vives Universitete, Torhout, Belgijoje, lektorės doc. dr. Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė, Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedra, doc. dr. Gražina Droessiger, Edukacinių technologijų centras, Aistė Ptakauskė, Kūrybos technologijų laboratorija, doc. dr. Ramunė Žurauskienė, Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedra, doc. dr. Vida Navickienė, Filosofijos ir kultūros studijų katedra, 2019 11 29, (2 a. val.)
Pažymėkite laiką (-us)
1 stulpelis
3. 2019 11 15, 12-13.30 val. (2 a. val.)
4. 2019 11 29, 12-13.30 val. (2 a. val.)
Vardas, pavardė *
Your answer
Fakultetas *
Your answer
Katedra *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy