Захистимо Україну разом!
Поговоримо з Росією?

Ми збираємо людей для акцій прямої дії, які спрямовані проти спроб послабити національну безпеку України.

Останньою краплею, яка допомогла нам до цього прийти, став анонс «телемосту» одного з українських каналів з російськими колегами. Анонс зробив особисто головний пропагандист Росії – Дмитро Кисельов.
Наш фонд тривалий час уникав вуличних акцій та лишався аполітичним. Ми, як і раніше, не будемо підтримувати жодну з політсил, але маємо намір почати проводити акції.

Першу ми проведемо уже цього тижня. Дізнатись деталі та долучитись можна заповнивши цю форму.
Ваше ім'я (псевдонім) *
Your answer
Телефон *
Your answer
E-mail (за бажанням)
Your answer
Я готовий / готова: *
Required
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов'язаною з напрямками діяльності БФ «Повернись живим», а також з метою збору й обробки статистичної інформації. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 10 (десять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних *
Required
Дякуємо за Вашу небайдужість та готовність спільно захищати українську державу!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service