Májový sněm - hra neurozených: Přihláška
Píše se rok 1314 a královna Eliška Rejčka svolává do Hradce Králové. Spolu s pány, kteří přijíždí vyřešit si své spory a posílit si vlastní pozici, přichází i množství neurozených. Sloužící, zbrojní, kuchaři, chůvy a komorné, potulní kejklíři, dokonce i neřestné harapany. Každý jeden z nich má svůj vlastní život, zájmy a cíle. Mnohdy zapeklitě zajímavé. Přenechme pánům velkou politiku a pojďme si řešit vlastní záležitosti.

Vítejte na registraci pro Hru neurozených 2019, která proběhne 10-12. května v rámci Májového sněmu na tvrzi v Kurovicích.

Vyplněním následujících stran se přihlásíte ke hře a na akci dostanete námi sepsané zápletky a úkoly, do jejichž řešení se můžete pustit.
Počet lidí, na které se dostane s jistotou, je s ohledem na očekávaný počet letošních hráčů omezen cca na 30, a nejpozději di 15/3. I kdybyste se přihlašovali později a měli pocit, že již musí vše být plné, prosíme Vás o vyplnění. Pravidelně určité procento zájemců nemůže na poslední chvíli dojet, takže se stanete náhradníkem. Dále se ve hře mohou vyskytovat postavy, které budou zadávat různé úkoly či práce - buď narazíte např. na obchodníka, který bude shánět lidi na nějakou práci, nebo za Vámi přijde Osud se zadáním přímo. Tím, že nám o sobě vyplníte dotazníček, budeme vědět o Vašem zájmu se do hry zapojit a o Vašich preferencích, a budeme s tím moci pracovat.

Pozor, registrací na Hru neurozených se přihlašujete jen do této hry. Stále je potřeba se oficiálně přihlásit na Májový sněm prostřednictvím seniora.

Případné dotazy pište na: Snem.neurozeni@gmail.com

Email address *
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. (GDPR), odesláním přihlášky souhasíte se zpracováváním osobních údajů sdružením Dvůr královny Alžběty Richenzy, z.s., pro účely uskutečnění a organizace hry, v případě obrazových materiálů pak pro účely propagace projektu Hradeckého dvora. Předané osobní údaje budou v nezbytně nutné míře uchovány pro další ročník hry. *
Občanské jméno hráče
Your answer
Přezdívka hráče
Your answer
Telefon
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service