Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi VII kongress Viljandis 14.-16.11.2018
Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi VII kongress toimub 14.-16. novembrini Viljandi pärimusmuusika aidas.
Kongressi programm on nähtav leheküljel www.ortopeedia.ee. Programm täieneb ja täpsustub jooksvalt.

Majutuseks on broneeritud hotell Grand ja hostel JustRest. Toitlustus (hommikusöögid majutusasutuses, kohvipausid, lõunad, 2 õhtusööki) on pakettide hinna sisse arvestatud.

Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi (ETOS) liikmed ning mitteliikmetest ortopeedid, residendid ja teised huvilised tasuvad osalustasu Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi arveldusarvele EE092200221010085852, märkides selgitusse kindlasti, kelle ja mille eest tasutakse (nt Jaan Tamm, ETOSe kongress 2018). Vajadusel koostame haiglatele arved osalustasu maksmiseks. Selleks ootame igast haiglast ÜHELT inimeselt tema haiglast kongressile tulevate inimeste nimekirja. REGISTREERIMISVORM TULEB kõigil, sõltumata haiglale esitatavast arvest, ikkagi TÄITA.
Lektoritele on osalemine tasuta, kuid meie jaoks on tähtis teada ka lektori andmeid ja Viljandis viibimise aega. Seega tuleb registreerida ka lektoritel.

Eesti Ortopeedia Õdede Seltsi (EOÕS) liikmed tasuvad osalustasu oma erialaorganisatsioonile. EOÕS liikmed täidavad sellele vaatamata ka registreerimisvormi. Juhul, kui haigla maksab õdede osalustasu, ootame arve koostamiseks - nagu ülalgi kirjeldatud - ÜHELT inimeselt tema haiglast kongressile tulevate õdede nimekirja. Registreerimisvorm tuleb kõigil, sõltumata haiglale esitatavast arvest, ikkagi täita.

Oluline on ankeet täita korrektsete andmetega ja iga inimese kohta ainult ühel korral!

Registreerimise käesolev voor lõpeb 1. novembril.

Lugesin info läbi *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms