Záväzná prihláška denné letné tábory 2018 (2)
Denné letné tábory sú určené pre dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 11 rokov.
Po celú dobu konania sa deťom budú venovať skúsené animátorky a animátori. Pripravili sme pre ne bohatý program so zameraním na športové aktivity, tvorivé dielne, obohatenie si vedomostí a získanie nových skúseností. V rámci dennej starostlivosti majú deti zabezpečené desiatu, obed i olovrant. :) Táborové aktivity sa budú konať od 8:00 do 16:30 hod.
Počet detí v dennom tábore je limitovaný, preto si prosím nenechávajte ich registráciu na poslednú chvíľu. :)

Rozprávkový / Vajnory, Hangair / 6.-10.8.2018 (k 11.06.2018 8 voľných miest)
Témou tábora je rozprávka Zootopia, v rámci ktorej budú plniť rôzne pohybové a znalostné úlohy. Deti budú počas dní plných zábavy hrať pamäťové hry, lúštiť indície, vyrábať všakovaké výrobky a navštívime aj neďaleké družstvo. V rámci programu sa môžu deti tešiť na deň strávený v Kids house a Hangairi, kde sa deti do sýtosti vyskáču v klimatizovaných priestoroch. Posledný deň na deti čaká bohatá tombola a bude aj táborová opekačka, na ktorú srdečne pozývame aj rodičov.

Poznaj svoje mesto / Rača, KS Žarnovická / 13.-17.8.2018 (k 11.06.2018 5 voľných miest)
Počas tábora sa deti hravou formou dozvedia množstvo zaujímavostí o Bratislave a jej okolí, s prepojením na históriu, historické pamiatky, typické bratislavské produkty a naučíme sa maľovať ornamenty. V rámci výletu podnikneme výlet špeciálnym vláčikom po historických pamiatkach v centre mesta a ukážeme si zaujímavé miesta. V Rači navštívime vinohrady, zvieraciu farmu, vlastnoručne si vylisujeme čerstvú hroznovú šťavu a ukážeme si aj ako sa vyrábajú časopisy a suveníry. Na záver čaká na detičky bohatá tombola a v posledný deň pozývame rodičov na táborovú opekačku..

!!! Aktuálne info nájdete na: www.klubrodicov.vajnory.sk, ale aj na fcb stránke: https://www.facebook.com/Klubrodicovvajnory/

Email address *
Organizátor:
Klub rodičov - Vajnory v spolupráci s Mestskou časťou Bratislava - Rača a Mestskou časťou Bratislava - Vajnory
Kontakt: Ing. Monika Debnárová, tel.: 0905 418 507, email: klubrodicov.vajnory@gmail.com, www.klubrodicovvajnory.sk
Poznámka:
Vážení rodičia, ďakujeme za váš záujem, avšak všetky naše tábory sú už obsadené.
-----------
Ďakujeme za pochopenie a zostávame s pozdravom :)
Monika Debnárová, predsdkyňa
Submit
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service