«Свідки Апокаліпсису» - дискусія: ультраправе насилля щодо художніх та освітніх проектів
17 лютого о 16:00 у рамках проекту Відкриття виставки-серіалу «Озброєні та небезпечні» відбудеться публічна дискусія з тими, хто безпосередньо став жертвою насилля праворадикалів.
Назва дискусії, по-перше, відсилає до рубрики «Свідки кінця» інформаційного ресурсу Update, в якій дослідниця крайніх правих рухів Анна Гриценко збирає новини про діяльність українських радикалів. По-друге, назва відсилає до особистого досвіду учасників та учасниць дискусії, які стали свідками, або навіть жертвами насильницьких дій українських ультраправих щодо певних мистецьких проектів та окремих художніх об’єктів. Пригадуючи певні події та розповідаючи про власний досвід, учасники та учасниці дискусії спробують проаналізувати склавшуся ситуацію.

Учасниці та учасники події:
🗣 Лілія Омельяненко — співзасновниця видавництва «Видавництво»;
🗣 по скайпу Олександр Сосновський — старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України; менеджер платформи Тю!;
🗣 Валерія Зубатенко — членкиня гендерного клубу в університеті імені М.П. Драгоманова та співкураторка виставки «Виховні акти»;
🗣 Юстина Кравчук — членкиня Центру візуальної культури, дослідниця;
🗣 Олена Шевченко — правозахисниця та експертка з прав людини, прав ЛГБТКІ+, фемінізму, співзасновниця та голова громадської організації Інсайт.
👁️‍ Модерує дискусію культурологиня та кураторка Анна Циба.

17 лютого (неділя), 16:00
Про місце проведення заходу кожний дізнається лише після реєстрації
Реєстрація на подію - обов'язкова та єдина умова для того, щоб дізнатися про місце зустрічі.

З 31 січня по 17 березня у рамках проекту «Озброєні та небезпечні» відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кіно-показів, дискусій та лекцій. Виставка присвячена проблемі мілітаризації українського суспільства та, зокрема, досліджує ставлення молоді до насилля і зброї. Учасники проекту зображають у власних серіях крихкий суспільний стан країни, що зазнає зовнішнього військового втручання та переживає посилення ролі ультраправих рухів всередині суспільства.

Email address *
Прізвище та ім'я *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Звідки ви дізналися про подію? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of IZOLYATSIA. Report Abuse - Terms of Service