Návrh na udělení ocenění Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2023
Celostátní soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) ve spolupráci s Hospodářskou komorou hlavního města Prahy (HKP).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zvolte kategorii, ve které nominujete
Chráněný trh práce tvoří zaměstnavatelé s více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením, kteří uzavřeli s Úřadem práce dohodu o jejich uznání za zaměstnavatele na chráněném trhu práce.
Clear selection
Název organizace, za kterou zaměstnance navrhujete
Krátký popis organizace a činností, kterými se zabývá
Kontaktní osoba u zaměstnavatele (např. navrhovatel)
Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Navrhovaný kandidát
Jméno a příjmení kandidáta
Telefon kandidáta
E-mail kandidáta
Představení nominovaného zaměstnance
Popište pro výběrovou komisi, proč by se právě tento Váš zaměstnanec měl stát Zaměstnancem roku. Na jaké pozici pracuje, jakou má zodpovědnost, jaké jsou jeho povinnosti, úspěchy atp. (max. 900 znaků).
Záliby a koníčky nominovaného zaměstnance
Popište krátce, čemu se nominovaný zaměstnanec věnuje ve volném čase, jaké jsou jeho záliby, jakým se věnuje koníčkům nebo jaké jsou jeho další úspěchy v osobním životě (max. 400 znaků).
Potřeby nominovaného zaměstnance
Abychom mohli dobře připravit slavnostní vyhlášení, napište prosím, zda nominovaný zaměstnanec potřebuje například přístup pro (elektrický) invalidní vozík, tlumočníka do znakového jazyka atp.
PROHLÁŠENÍ
Abychom mohli uskutečnit soutěž, v souladu s GDPR budou informace obsažené v této přihlášce zpracovány NFOZP nebo HKP. Kromě kontaktních údajů pak ostatní údaje budou využity k propagaci zaměstnávání zdravotně postižených osob a mohou být také sdíleny s médii. *
Required
HODNOCENÍ NOMINACÍ
Nominace mohou zasílat nejen zaměstnavatelé, ale i kolegové. Každý subjekt může nominovat maximálně 2 kandidáty.
Soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) ve spolupráci s Hospodářskou komorou hlavního města Prahy (HKP). Návrhy se bude zabývat hodnotící komise složená ze zástupců NFOZP a HKP. Komise se rozhoduje výhradně na základě zaslaných kompletních materiálů.
Jména výherců budou zveřejněna na slavnostním vyhlášení a v tiskové zprávě (termín a místo předávání cen upřesníme na www.zamestnanecroku.cz).
POTVRZENÍ NOMINACE
Informace o zařazení do soutěže na Váš e-mail od nás nemůže přijít okamžitě po vyplnění přihlášky. 
Budete kontaktováni až po uzavírce nominací. Kontrolujte prosím i složku s nevyžádanou poštou, občas se stává, že e-mail od nás dorazí právě do této složky.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Report Abuse