VRÁCENÍ VSTUPNÉHO Z PŘESUNUTÉ NEBO ZRUŠENÉ AKCE
Před vyplněním formuláře si zkontrolujte stav svojí akce, u níž žádáte vrácení vstupného, zde: https://www.ticketportal.cz/Article/6353

Tento formulář vyplňujte pouze v případě, že se jedná o online objednávku a že je u stavu Vaší akce uvedeno:

a) PŘESUNUTO, ......
V takovém případě může formulář vyplnit každý. Týká se akcí do 30.09.2021

b) ZRUŠENO, ......
V takovém případě je potřeba, aby osoba, která žádá o refundaci zakoupených vstupenek splňovala liberační důvody. Týká se akcí do 30.09.2021.

c) Dále vyplňujte tento formulář na všechny přesunuté akce po 30.09.2021.

FORMULÁŘ NESLOUŽÍ K VRÁCENÍ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ ZA VSTUPENKY, KTERÉ JIŽ BYLY ZA POUKAZY VYMĚNĚNY, A TO ANI Z LIBERAČNÍCH DŮVODŮ!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
*
Uvádějte vždy emailovou adresu, ze které byly vstupenky objednány.
Variabilní symbol objednávky: *
Variabilní symbol naleznete v potvrzovacím emailu o objednávce, který jste obdrželi po zaplacení vstupenek z emailové adresy: obchod@ticketportal.cz, případně jej naleznete po přihlášení do Vašeho účtu na www.ticketportal.cz v "Můj účet" - "Mé objednávky"
Název představení: *
Uvádějte vždy přesný název představení, který je uveden v potvrzení objednávky i na Vašich vstupenkách.
Datum a čas konání představení: *
Uvádějte datum konání představení i konkrétní čas, na který byly vstupenky zakoupeny, tedy původní datum představení. POZOR!!! Pokud do nového data konání akce zbývá méně než 10 dnů, nebude na Váš formulář brán zřetel. V takovém případě totiž již nelze žádat o vrácení vstupného a vstupenky Vám platí na náhradní termín.
Číslo účtu *
Uvádějte celé číslo účtu včetně kódu banky za lomítkem. Pokud se nejedná o český účet, uvádějte číslo účtu ve tvaru IBAN a nezapomeňte připojit i BIC/SWIFT a taktéž majitele účtu.
Poznámky:
Toto pole vyplňujte, prosím, pouze v případě, že si nepřejete zrušit celou objednávku, ale pouze její část. V takovém případě uveďte, prosím, konkrétní místa, o která se jedná. V opačném případě toto pole nevyplňujte.
Žádám o vrácení vstupného za akci, kde není povolené vracení, protože splňuji liberační důvody. *
Pokud lze akci dle webových stránek www.ticketportal.cz vracet dle běžného režimu, označte v této otázce odpověď NE.
Důvodem, který mi umožňuje žádat o vrácení vstupného a nevyužít možnosti voucher, tedy splňuji jeden z liberačních důvodů, je to, že jsem:
Tuto otázku vyplňujte pouze v případě, že jste na předchozí otázku odpověděli ANO.
Clear selection
Čestně prohlašuji, že jsem u svých vstupenek, u nichž žádám o vrácení finančních prostředků, neprovedl výměnu za poukazy a neučiním tak ani do doby, než mi budou finanční prostředky vráceny. *
Pokud vyplníte, že splňujete liberační důvod, můžete být v případě potřeby následně vyzváni k doložení potvrzení o jeho splnění. Toto potvrzení se prokazuje elektronicky nebo osobně v centrální kanceláři. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy