Postoje obyvatel k vybraným oblastem závislostí
Vážená respondentko,
Vážený respondente,
dovolujeme si Vás požádat o vyplnění výzkumného dotazníku, který se zaměřuje na zkoumání postojů k vybraným oblastem závislostí ve všech základních částech. Dotazník je anonymní a jeho výsledky budou použity výhradně pro výzkumné účely. Žádný z údajů z dotazníku nebude poskytnutý třetí straně. Výzkumný dotazník vznikl v rámci spolupráce několika výzkumných institucí a velmi nám pomůže při zapojení se do mezinárodních výzkumných projektů s cílem vytvářet preventivní programy a kvalitní vzdělávání v rámci eliminace závislostí jednotlivých populačních skupin.

Věříme, že podpoříte tento cíl našeho výzkumu pečlivým vyplněním jednotlivých otázek. Jejich zpracování Vám zabere čas od 10 do 20 minut.

Za Vaši podporu a čas věnovaný vyplnění dotazníku, který nám pomůže lépe pochopit tuto společensky důležitou a náročnou problematiku Vám velmi děkujeme.

V případě technických otázek nás můžete kontaktovat na: addictology.research@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
INFORMACE PRO RESPONDENTA - Účastí v průzkumu souhlasíte se spracováním osobních údajů v rozsahu identifikátorů definovaných tímto dotazníkem (např. pohlaví, věk, vzdělání). Dotazník nezaznamenává žádnou elektronickou stopu (IP adresa). Všechny prvky jsou plně v souladu s platnou právní úpravou ochrany osobních údajů. Vaše anonymita bude plně zachována. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy