МИСТЕЦЬКО-УРБАНІСТИЧНИЙ ФОРУМ «ХЕРСОНСЬКИЙ МОДЕРНІЗМ: НАЗАД В МАЙБУТНЄ»
Ми оголошуємо open call для творчої молоді віком 16–25 років з Херсона (студентів-архітекторів ХДАУ, факультетів дизайну ХДУ, ХНТУ, Дизайн-ліцею Художньої школи, митців, фотографів, перформерів та представників інших творчих напрямків) взяти участь в воркшопах в рамках форуму «ХЕРСОНСЬКИЙ МОДЕРНІЗМ: НАЗАД В МАЙБУТНЄ», які відбудуться в липні* та серпні* 2020 р.

Проект має на меті знайомство з архітектурою модернізму у Херсоні в період між 20-ми та 90-ми рр. ХХ століття. Для дослідження ми залучаємо професійних архітектурознавців, але наше завдання – навчитися популяризувати об’єкти архітектурної спадщини і тому з нами будуть працювати досвідчені арт-куратори з України та Литви, які надихнуть нас сучасними мистецькими практиками. Для візуального та інформаційного «оживлення» ми виберемо за хронологією та стилістичною яскравістю лише 12 об’єктів, і, можливо, саме ваша ідея захистить їх від руйнування.

Як це буде
Плануємо відібрати 21 особу, які складатимуть 7 команд: художник_ця, архітектор_ка, дизайнер_ка. Цей розподіл умовний.
Команда обирає два-три об’єкти, художник_ця формує мистецький концепт переосмислення об’єкту, архітектор_ка допомагає зі стилістичним та історичним підґрунтям, дизайнер_ка розробляє концепт публічної презентації.
Отже, 12 об’єктів – 12 яскравих проектів, котрі увійдуть до трирічного арт-календарю «Херсонський модернізм». Крім того, ми познайомо вас з технікою виготовлення арт-буків, які фіналізують найцікавіші моменти вашої творчої праці.
Фінальна презентація – «Херсон: невідомий модернізм» – планується на вересень* 2020 р. Будуть представлені друковані матеріали, календарі, фотовиставка, презентований новий туристичний маршрут для представників СМІ, мешканців міста, місцевої влади, туристичних агенцій.
Обіцяємо захоплюючу подорож у модерністську історію міста.

Заявки приймаються до 14 червня 2020 р.

*Дати будуть уточнюватися залежно від змін в графіку карантинних заходів.
Дяченко Сергій Андрійович *
Рік нароження *
MM
/
DD
/
YYYY
Телефон *
Email: *
FB-сторінка (або інші соц. медіа) *
Місце навчання/роботи, спеціальність, вид творчої діяльності, інтереси (перерахувати): *
Наведіть приклади 1-3 найбільш вдалих своїх проектів, творчих робіт, малюнків та ідей (можна надати фото, або посилання): *
Наведіть приклад архітектурного об'єкту епохи раннього класицизму (1778–1800)
Наведіть приклад архітектурного об'єкту епохи еклектики, нео- і псевдостилі, модерн (1855–1915)
Наведіть приклад архітектурного об'єкту епохи сталінського «ампіру» (1945–1955)
Наведіть приклад архітектурного об'єкту епохи радянського постмодернізму (1960–1990)
Що було джерелом інформації для того, щоб відповісти на попередні питання?
Яку форму популяризації культурної спадщини міста ви б особисто запропонували своїм друзям (наприклад, фотопроект, відеоролик, флешмоб, паблік-арт, вуличний перформанс, інше)? *
На тлі якого об'єкта в Херсоні ви б зробили свою весільну фотографію? *
Назвіть кращу на ваш погляд сучасну будівлю в Херсоні
Багато з пам'ятників Херсона перебудовані, невдало відреставровані, напівзруйновані. Яку з них (тільки одну) ви б запропонували відновити першою?
Проект «Мистецько-урбаністичний форум «Херсонський модернізм: назад в майбутнє», який реалізується ХМГО «Інформаційний центр малого та середнього бізнесу та інновацій» в партнерстві з ГО «Urban Re-public», підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи (https://houseofeurope.org.ua/).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy