Žiūrovų registracija į šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalį SIELOS 2021

2021 m. spalio 30 d. 16 val. PALANGOJE įvyksiančio jubiliejinio XX šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalio SIELOS 2021 žiūrovų registracijos forma. Renginį stebėti kviečiami žiūrovai tik su galimybių pasais. Auka festivaliui 10 eurų.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vardas, pavardė *
Telefono numeris *
Sutinku, kad renginio metu dėvėsiu nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukę, respiratorių, skydelį) bei laikysiuosi saugaus, ne mažesnio nei 2 metrų atstumo tarp kitų žiūrovų. Elgsiuosi atsakingai, pajutus viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) pasiliksiu namie (tokiu atveju rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai). Renginio organizatoriai pasilieka teisę paprašyti žiūrovo palikti renginį jei nebus laikomąsi aukščiau nurodytų saugumo reikalavimų. *
Pranešame, jog renginyje bus filmuojama/fotografuojama. Jei turite klausimų ar norite su mumis susisiekti parašykite į mūsų Facebook paskyrą: www.facebook.com/Sielos arba sielos@gmail.com.
Duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy