Mentorių registracija (2019 m. ruduo)
AČIŪ, kad nori tapti bit&Byte mentore/iu! Šiuo metu buriame mentorius, kurie prisijungtų prie mūsų mentorių komandos nuo 2019-ųjų rugsėjo.

Rinkitės vieną arba abi mentorystės programas:
✔️Mentorystė VAIKAMS. Gyvi užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, šiuose miestuose: Vilnius (šeštadieniais), Kaunas (šeštadieniais), Klaipėda (šeštadieniais), Alytus (šeštadieniais), Plungė (trečiadieniais-ketvirtadieniais), Pasvalys (ketvirtadieniais), Šakiai (šeštadieniais), Raseiniai (šeštadieniais). Mentoriai dirba su 7-8 vaikų grupe.

✔️Mentorystė MOKYTOJAMS. Mentoriais gali tapti visi norintys, kad ir kuriame mieste esate – programa vyksta nuotoliniu būdu (skambučiai vieną kartą per savaitę). Mentoriai dirba su 14 mokytojų grupe vieną kartą per savaitę. Užsiėmimo trukmė - 1.5 val. Laikas suderinamas su mentoriumi ir mokytojais.

Labai kviečiame pakalbinti ir savo kolegas, kaimynus ar kurso draugus prisijungti.

Visa informacija apie bit&Byte mentorystės programas: www.bitbyte.lt/mentoriai

Turi klausimų? Jų lauksime hello@bitbyte.lt
Vardas, pavardė *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Noriu mentoriauti (pasirink vieną programą arba abi, o skirtumai tarp jų - www.bitbyte.lt/mentoriai): *
Required
Jeigu klausime aukščiau pasirinkai "Mentorystės programoje vaikams" - pasirink miestą, kuriame nori mentoriauti.
Papasakok, kokia tavo patirtis? Parašyk, kuo užsiimi, kokioje kompanijoje dirbi, kokia tavo patirtis su technologijomis (pagal tai paskirstysime mentorius į grupes, priskirsime jums atitinkamas grupes).
Your answer
Prikalbink draugą/ę prisijungti! :) Parašyk, su kuo norėtum mentoriauti duetu* (tik nepamiršk pasakyti jam/jai, kad taip pat užsiregistruotų!) *mentorystė duetu galima tik mentorystės programoje vaikams
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of bit&Byte. Report Abuse