Rejestracja MG Czas na Przygodę Online
Jeśli masz ochotę poprowadzić sesję online na CNP, to zapraszamy do zgłaszania się - zawsze szukamy chętnych.
Email address *
Imię i nazwisko *
Tylko do naszej informacji
Imię lub ksywa *
Tak podpiszemy cię w opisie
Nick do discorda (nazwa #numer) *
Otwarcie CnP.Online odbywać się będzie na discordzie, a potem ludzie będą szli do swoich "pokoi". Twój discord będzie widoczny na stronie, aby graczom było łatwiej znaleźć Cię
Organizacja
Jeśli występujesz w imieniu jakiejś organizacji, prowadzisz fanpage albo bloga, zapraszamy do wpisania tutaj nazwy, to wtedy pojawi się przy opisie sesji :)
Numer telefonu
Pomaga to w potrzebie szybkiego kontaktu, ale nie będzie to pytanie obowiązkowe - mamy już Twojego discorda ;-)
Edycja: *
To na razie tyle ile rozpisaliśmy, ale zwykle będą to terminy co dwa tygodnie.
Tytuł *
Tytuł sesji
System *
Nazwa gry np. DnD 5ed, 7th Sea, Warhammer 2ed, L5K, Savage Worlds itd. - jeśli jest na specjalnych zasadach, to możecie to dopisać
Czy przyjazne dla początkujących? *
Na CnP przychodzi sporo początkujących graczy, więc zachęcamy MG, żeby o nich pamiętali :)
Oczekiwana wiedza graczy: *
Tu także prosimy nie szaleć - wiemy, że fajnie, jak gracze ogarniają, ale to jednostrzały, a nie długaśne kampanie, na pewno da się obyć bez czytania wszystkich podręczników z danej edycji :)
Required
Wymagana znajomość angielskiego *
Może prowadzisz system, który nie został przetłumaczony na polski i w czasie gry pojawi się dużo pojęć z języka angielskiego - więc chcesz, żeby gracze rozumieli, o czym do nich mówisz.
Opis: *
Tutaj wpisz jakąś zajawkę mówiącą o czym jest sesja. Możesz także wpisać dodatkowe informacje dla graczy które opublikujemy na stronie - w jakim klimacie jest sesja, w jakim stylu prowadzisz, cokolwiek co pozwoli zapisującym się ocenić czy będą się na niej dobrze bawić.
Podaj słowa kluczowe, skojarzenia związane z Twoją sesją
Skoro jest już opis, to możesz teraz wyłuskać z niego słowa kluczowe w formie hashtagów opisujące fabułę, klimat, świat lub rodzaj gry
Triggery *
To jest to miejsce, w którym prosimy o wypisanie rzeczy, które mogą sprawiać problem graczom i mogą pojawiać się na sesji. Np, brutalność, graficzne opisy, dużo straszenia itp, itd. Chodzi o to, żeby wszyscy czuli się bezpieczni i żeby wiedzieli czego mogą się spodziewać na sesji.
Ograniczenie wiekowe: *
Jeśli sesja jest kierowana do konkretnej grupy wiekowej np. 12-15 lat, to zawsze można uzupełnić widełki pod opcją "inna odpowiedź"
Minimalna liczba graczy *
Poniżej tej liczby sesja się nie odbędzie
Optymalna liczba graczy *
Tyle chcesz mieć optymalnie
Maksymalna liczba graczy *
Więcej nie zmieścisz na sesji
Czas trwania sesji: *
Możesz prowadzić ile tylko dusza zapragnie, to w końcu online, ale następnego dnia jest poniedziałek, pamiętaj ;-)
Godzina rozpoczęcia:
Wiele osób się pyta o inne godziny i faktycznie, może chcielibyście prowadzić o innej godzinie, jeśli nic nie wpiszecie, uznajemy, że 12:00 jest ok.
Clear selection
Link do grafiki: *
Do grafiki, nie do strony z nią. To co się wyświetla jak się kliknie "pokaż obrazek". Adres musi kończyć się na .jpg, .png lub na innym rozszerzeniu typowym dla pliku graficznego. I nie może to być z pinterest'a. :)
Źródło grafiki: *
Nie chodzi o linka - potrzebujemy informacji skąd pochodzi grafika (czyli autora / właściciela praw).
Czy chcesz skontaktować się ze swoimi graczami przed CnP? *
I tak dostaniesz ich discordy/maile wcześniej, ale gracze będą wiedzieć czy mają czekać na kontakt od Ciebie
Jakich narzędzi będziesz używać podczas tej sesji? *
Na kanale CnP podstawowym botem do rzucania kostkami jest Dice Maiden, a boty muzyczne to: Rythm, Groovy oraz Octave. Jeśli masz konkretne upodobania co do botów lub potrzebujesz specjalnych kostek, powiadom nas o tym. Jeśli grasz na swoim serwerze, możesz dostać swój kanał tekstowy na serwerze CnP, gdzie zostawisz link do właściwego pokoju dla spóźnialskich. Możesz też grać na wielu platformach - bardzo popularny jest zestaw głos na discordzie i rzucanie kostkami na roll20.
Required
Czy chcesz widzieć swoich graczy? *
Gracze wtedy będą wiedzieć czy muszą mieć kamerkę
Czy na sesji przewidujesz puszczanie muzyki? *
Niektórzy gracze sobie ją cenią, inni wolą ją wyciszyć
Czy zamierzasz przygotować gotowe karty postaci?
Przygotowywanie wspólnie postaci jest super zabawą, choć wiadomo, że zajmuje czasami dużo czasu.
Clear selection
Inne
Jeśli jest coś innego, co chcesz nam przekazać, wpisz to tutaj. Np. Jakich botów potrzebujesz?
Zgoda *
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe - nazwisko i nick, e-mail, discord, numer telefonu - na potrzeby organizacji Czasu na Przygodę. Używamy ich, żeby przypisać Cię do wybranej przez Ciebie sesji, a potem skontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia obecności. Twoje dane będą przetrzymywane przez dwa lata. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Polnej 46D/13. Możesz skontaktować się z nami pod adresem iodo@ava.waw.pl
Powiadomienia
Jeśli klikniesz poniższą zgodę, dopiszemy cię do listy naszych MG i będziesz otrzymywał informacje, kiedy będziemy organizować jakieś wydarzenie na którym będą odbywać się sesje. W każdej chwili będziesz mógł/mogła się wypisać.
Zapisz się na powiadomienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Avangarda. Report Abuse