Zapisy na rekolekcje tematyczne Ruchu Światło-Życie „Opuszczone gniazdo – drugi początek”
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej! Przed zapisaniem się na te rekolekcje koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny.
Rekolekcje tematyczne, 5-dniowe, skierowane są do małżeństw DK, których  dzieci opuściły już dom rodzinny, które są po formacji podstawowej oraz wyjątkowo do małżeństw, które odkryły DK w późniejszym wieku i nie zdążyły przejść pełnej formacji podstawowej a są już w sytuacji, kiedy wszystkie dorosłe dzieci opuściły dom rodzinny a małżonkowie są gotowi na ponowne otwarcie się wzajemnie na siebie i relację z Bogiem.
Zapraszamy małżeństwa, które potrzebują za wzorem Symeona, umocnienia relacji z Chrystusem jako naszym Panem i Zbawicielem.
 

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
https://drive.google.com/file/d/14k1oov02kSqFHlo_8N99X354IB-fS9m5/view?usp=share_link 

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
Rekolekcje tematyczne RŚŻ "Opuszczone gniazdo - drugi początek"
Rekolekcje tematyczne Ruchu Światło-Życie „Opuszczone gniazdo – drugi początek”

Termin: 1-5.maja 2024r

Miejsce: Bańska Wyżna, k. Zakopanego
Moderator: br. Edward Kryger OFMCap
Odpowiedzialni: Małgorzata i Witold Nowiccy

Udział bez dzieci
Prosimy o nie przywożenie zwierząt ze sobą
Przed zapisem prosimy o kontakt pod numer: +48 606 120 899
Informacje o ośrodku
Położenie: Bańska Wyżna (15 km od Zakopanego). Ośrodek to dwukondygnacyjny dom rodzinny naszych gospodarzy. Każde małżeństwo ma swój pokój. Ściany w pokojach drewniane. Ośrodek ogrzewany. Na miejscu kaplica i jadalnia. Utwardzony parking przed budynkiem. Dojazd drogą bitumiczną. Z ośrodka piękny widok na Tatry Wysokie i Słowackie.
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła -   590 zł


Ważne: rekolekcje bez udziału dzieci.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy