Chorvatská flotila 2020, přihlašování

Přihláška na druhou flotilu Tetris Sailing, která se bude konat na moři. Chorvatská flotila 2020 proběhne v termínu 12.-19.9.2020 v Chorvatských vodách. Pojedou 3 plachetnice velikostí okolo 40-45 stop, všichni kapitáni mají osvědčení minimálně RYA Day Skipper.

Cena celé akce je 475 euro na osobu. V ceně je pronájem lodě, služby kapitána, poplatky při pronájmu, tourist tax, transit log, kauce a pojištění lodě a stravování na lodích. V ceně není lodní kasa. Záloha je stanovena na 5000Kč a je vratná v případě, že se najde náhradník. Prosím posílejte zálohu na účet 2110395049/2700. Přihlášení platí až po zaplacení zálohy.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo dalších informací pište na tetris.sailing@gmail.com

Vyplněním přihlašovacího formuláře dáváte souhlas ke zpracování jména, příjmení a emailové adresy Terezou Langhammerovou ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (dále jen „GDPR“) a to výhradně pro komunikaci ohledně plavby, organizačních záležitostí, pro účely zajištění bezpečnosti účastníků a jejich pohodlí a pro zasílání informačních emailů ohledně nabídky dalších plaveb a akcí. Dle GDPR máte právo požadovat kopii údajů, informace o druhu zpracování, opravu nebo po skončení účelu zpracování výmaz údajů, stejně jako možnost údaje upravit, aktualizovat nebo omezit zpracování. Toto právo je možné využít kdykoliv prostřednictvím elektronické emailové žádosti.
Email address *
Jméno a příjmení: *
Přezdívka:
Rok narození: *
Preferovaná loď: *
Required
Máte nějaké jachtařské zkušenosti?
Clear selection
Máte zkušenosti s plachtěním na moři?
Clear selection
Pokud chcete jet na lodi s někým dalším, napište jméno:
Speciální stravovací požadavky:
Jste plavec?
Clear selection
Plánujete jet vlastním autem?
Clear selection
Pokud ano, jste ochotni vzít někoho na cestu?
Clear selection
Poznámky a dotazy:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy