Seiklusratas
Seiklusratas / Wheel of Adventure
Suurlaager 08.-15.07.2017 Tagametsas


Siin saad ennast kirja panna, kui soovid kuuluda lahedasse ja töökasse SL2017 meeskonda!

Vali, kas soovid osaleda ühes kindlas valdkonnas, mitmes või üldisemalt "seal, kus vaja".
Sul on võimalus jätta ka oma mõtteid ja ideid küsitluse lõpus ;)

Protseduur näeb välja ise selline, et kokku kogutud huviliste andmed edastab laagrijuht vastavatele valdkonnajuhtidele. Nemad võtavad juba ühendust Sinuga, kes Sa rõõmsal meelel kaasa lööd selles valdkonnas!

Sinu vastust ootan hiljemalt kuni 01.04.2017
Peale seda saab endast märku anda ka, kuid siis tuleb juba leppida sellega, mis antakse ja valida on vähem ;)


---
Sinu tagasisidet ootama jäädes,
skm Valdik Kask
Laagrijuht

Seiklusratas / Wheel of Adventure

1. PROGRAMMI valdkond
Meeskond seisab selle eest, et osalejatel igav ei hakkaks ning tegevust oleks piisavalt laias valikus. Siin osas on laagrijuhil päris lennukad mõtted, nii et ka "abikätel" tõotab tulla päris huvitav ja lõbus kogemus ;) Vali, millises rollis sooviksid antud meeskonnas olla:
2. FINANTSI valdkond
See meeskond hoiab raha-asjad kontrolli all. Lisaks on ülesandeks raha otsimine ja selle kulutamise jälgimine, taotlused ning suhtlus sponsoritega. Vali, millises rollis sooviksid antud meeskonnas olla:
3. INFO valdkond
Selle meeskonna ülesannete hulka kuuluvad lisaks infovahetusele ka kodulehe ja muu online haldamine, registreerimine, infopunkt laagris, suhtlus väliskülalistega jne. Vali, millises rollis sooviksid antud meeskonnas olla:
4. OHUTUSE ja TURVA valdkond
Ülesandeks on tagada laagriohutus ehk laagrireeglitest kinni pidamine, valve (väravas ja territooriumil), liiklusohutus, esmaabi, tuleohutus. Koostab riskianalüüsi ja evakuatsiooni plaani ning teeb kooskõlastused pääste, kiirabi, politsei, KOVi ning muude vajalike osapooltega. Vali, millises rollis sooviksid antud meeskonnas olla:
5. TEHNILINE valdkond
Jälgib, et kõik saaks ehituse, tualettide ja varustamise teemad korraldatud. Vali, millises rollis sooviksid antud meeskonnas olla:
6. ABILINE
Aitan rõõmuga seal, kus vaja :) Kui Sa ei oska otseselt valida valdkonda, kus panustada, kuid tahad ikkagi abiks olla näiteks mõne oma erilise oskusega, siis palun kirjuta oma oskustest, ideedest ja mõtetest. Siis teame leida Sulle parimat rakendust :)
Your answer
7. PANUS *
Anna teada, kui palju oled valmis / saad panustada. Anna teada ka oma "kiiremate aegade perioodist" (näiteks eksami perioodid, lõpetamised, tööl hooajalised kiired ajad jms.), et teaks siis seda arvesse võtta.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service