NÄGEMATA EESTI MOTO-ORIENTEERUMISE PARIMATE KÜSITLUS 2020
Käesolevale küsitlusele vastamisega ning oma mõtete ja oma andmete esitamisega annan nõusoleku küsitluse korraldajale andmete ja info kogumiseks, töötlemiseks ja säilitamiseks.

Küsitluse korraldaja võib tulemusi isikustamata kujul jagada moto-orienteerumise sarja ja etappide korraldajatega. Ikka selleks, et hea asi tulevikus paljuneks ja halvad asjad kõduneks!

Käesolevale küsitlusele vastamisega kinnitad sa seda tõsiasja, et mootorrattal orienteerumine on üks lahe tegevus, võistlustest osavõtvad inimesed on ilgelt vahvad kamraadid, võistluste korraldajad on tõelised tegijad ja rahvamehed ning et sa oled valmis osalema ka tulevikus moto-orienteerumise võistlustel.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vastaja nimi *
Võistleja nimi
Telefon või e-post
Võistlusklass *
Osalesin järgmistel etappidel ja võistlussarja välistel orienteerumistel *
Required
I auhinnaline küsimus- PARIM KRUUSARADA (millisel etapil)
Kruusarada on see võitlustrass, mida korraldajad nimetavad kruusarajaks, kuid kruusal sõidetakse üldjuhul ülesõitudel ühest mudaaugust teise võpsikusse, sealt rabasse ja jälle tagasi mudaauku. KUI OSALESID ETAPPIDEL KRUUSAKLASSIS, siis täida see ja järgmine osa ära (kui osalesid asfaldis, siis jäta need täitmata).
Clear selection
Miks on see KRUUSARADA parim?
No mis sulle meeldis- kas rada moodustas orgaanilise terviku, sain käia uutes avastamata kohtades, kaotasin viis ülekilo, sain oma võimed proovile panna, armastan lihtsalt mudast kruusa, eksisin ära aga ikka jõudsin kohale, raja raskusaste vastas minu võimetele ja vastupidi jne. Proovi oma sõnadega kirja panna. Kui tahad mõne teise kruusaraja kohta (mida sa parimaks ei hääletanud) midagi konkreetset kiita, siis kirjuta ka see oma selgitusse.
II auhinnaline küsimus- PARIM ASFALDIRADA (millisel etapil)
Asfaldirada on see võistlustrass, mida korraldajad nimetavad asfaldirajaks, kuid asfaldil sõidetakse võib-olla siis, kui kruusal või metsasihil enam sõita ei ole võimalik. Osavamad ja targemad suudavad püsida ikka ka asfaldil! KUI OSALESID ETAPPIDEL ASFALDIKLASSIS, siis täida see ja järgmine osa ära (kui osalesid kruusas, siis jäta need täitmata).
Clear selection
Miks on see ASFALDIRADA parim?
No mis sulle meeldis- rada moodustas orgaanilise terviku, sain käia vanades kuid ilusates kohtades, mõnus maastik ja hea profiiliga teed, ei kaotanud midagi ja katki ei läinud midagi, sain sõita omas tempos kuni kiiruseni 109 km/h, ei teinud ratast poriseks ja seekord ei kukkunud jne. Proovi oma sõnadega kirja panna. Kui tahad mõne teise asfaldiraja kohta (mida sa parimaks ei hääletanud) midagi konkreetset kiita, siis kirjuta ka see oma selgitusse.
III auhinnaline küsimus- PARIM ASUKOHT (millisel etapil) *
Parima asukoha all peame silmas seda kohta, kus toimus asjade majutamine ja vahel ka magamine, nõrgestamine, startimine, finišeerimine, nõrgestamine, autasustamine, kohtunike staap, nõrgestamine jne.  Vali etapp ja asukoha nimetus.
Miks on see ASUKOHT parim?
No mis sulle meeldis- oli lihtne üles leida, voodikohti oli piisavalt või oli telkimiseks justkui loodud, toit oli parim, pererahvas lahke, silmale ilus vaadata, saun oli kuum ja suur jne. Kui valisid oma parima asukoha, aga mõne teise koha juures midagi konkreetset ikka väga-väga meeldis, siis märgi see teine asukoht ja mis väga meeldis siia selgitusse ära.  
GRAND PRIX auhinnaline küsimus- PARIM ETAPP 2020 AASTAL *
Etapi nimetus ja küsitluse läbiviijale teada olevad korraldajad, kuigi ka nende selja taga on omad taustajõud.
Miks on see ETAPP parim?
No mis sulle meeldis- miks jäi sellest tunne, et see oli täiega tipp-topp hea! Aga ennekõike ladus korraldus, hea ja kiire ja piisav infovahetus, sobiv aeg ja asukoht, auhinnad kopsakad ja sponsorite nänn igati asjalik, mitte millegagi polnud ämbrisse pandud jne. NB! Võistleja halb tulemus ei tähenda, et etapp ise oleks halb olnud! Võid kiita siin ka teisi etappe, see on tarkuse tunnuseks!
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy