Odemykání dětského potenciálu z pohledu rodičů a trenérů aneb jak vést dítě ke štěstí a úspěchu.
Vítáme vás při registraci k přednášce konané v rámci pořádání olympiády dětí a mládeže 2019 v Libereckém kraji. Prosíme o vyplnění dotazníku. Limit přihlášených je dle kapacity sály stanoven na 350 osob. V případě vyššího zájmu o přednášku bude registrace pozastavena. Pokud byste se z jakéhokoliv důvodu nemohli dostavit, prosím zašlete info email na jan.kubes@kraj-lbc.cz.

Zde jsou informace k přednášce:

Datum přednášky: 11.6.2019
Čas: od 18:00 do 19:30
Místo konání: Velká aula TU Liberec, budova G • Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec

Přednášející:
Ing. Jan Mühlfeit
Široce uznávaný specialista na rozvoj potenicálu u manažerů, sportovců, umělců, ale i děti z dětských domovů. Přednáší v mezinárodních firmách, na universitách Harvard, INSEAD, Cambridge, Imperial College i MIT. Je mentálním koučem českých olympioniků a autorem knih Pozitivní Leader (2016) a Odemykání dětského potenciálu (2018).

Ing. Kateřina Novotná
Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Kateřina je členkou Harvardského koučovacího institutu. V současné době působí jak lektorka a spoluautorka projektu Odemykání dětského potenciálu. Spolu s Janem Mühlfeitem je spoluautorkou stejnojmenné knihy Odemykání dětského potenciálu (2018).

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Povolání
Věk
Pohlaví
Bydliště - město
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Poskytnuté osobní údaje uvedené v přihlášce na přednášku budou zpracovány pouze v souvislosti s touto přednáškou, vytvořením jmenného seznamu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů, dalšími právními předpisy a vnitřní směrnicí správce údajů. Na základě této dohody o společném zpracování osobních údajů vaše osobní údaje zpracovává Liberecký kraj. Osobní údaje nebudou využívány pro marketingové účely.
*
Všeobecné podmínky
Každý účastník přednášky dává vyplněním a odesláním registračního formuláře Pořadateli (Liberecký kraj) bezúplatný souhlas k pořízení a použití a ke zpracování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním přednášky, v jakékoliv formě a bez omezení pro účely marketingu ODM 2019, reklamy a propagace ODM 2019. Účastník dává současně svolení k užití a rozšiřování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním přednášky a jejich rozmnoženin v jakékoli podobě za účelem reklamy a propagace Libereckého kraje, též například v tiskové reklamě (letáky, brožury, plakáty, billboardy), v elektronických médiích (internet) a v audiovizuálních reklamních spotech.

Pro jaký účel Vaše údaje zpracováváme
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů a to v souvislosti s organizací přednášky výše. Správce údajů zpracovávají Vaše osobní údaje pro tyto účely: vytvoření seznamu přihlášených osob pro potřeby zajištění výše obsazenosti přednáškového sálu a zamezení jeho přeplnění přihlášenými osobami.

Vaše osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.
Tato Informace o zpracování osobních údajů je platná a účinná od 3.května 2019.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service