Odemykání dětského potenciálu z pohledu rodičů a trenérů aneb jak vést dítě ke štěstí a úspěchu.
Vítáme vás při registraci k přednášce konané v rámci pořádání olympiády dětí a mládeže 2019 v Libereckém kraji. Prosíme o vyplnění dotazníku. Limit přihlášených je dle kapacity sály stanoven na 350 osob. V případě vyššího zájmu o přednášku bude registrace pozastavena. Pokud byste se z jakéhokoliv důvodu nemohli dostavit, prosím zašlete info email na jan.kubes@kraj-lbc.cz.

Zde jsou informace k přednášce:

Datum přednášky: 11.6.2019
Čas: od 18:00 do 19:30
Místo konání: Velká aula TU Liberec, budova G • Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec

Přednášející:
Ing. Jan Mühlfeit
Široce uznávaný specialista na rozvoj potenicálu u manažerů, sportovců, umělců, ale i děti z dětských domovů. Přednáší v mezinárodních firmách, na universitách Harvard, INSEAD, Cambridge, Imperial College i MIT. Je mentálním koučem českých olympioniků a autorem knih Pozitivní Leader (2016) a Odemykání dětského potenciálu (2018).

Ing. Kateřina Novotná
Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Kateřina je členkou Harvardského koučovacího institutu. V současné době působí jak lektorka a spoluautorka projektu Odemykání dětského potenciálu. Spolu s Janem Mühlfeitem je spoluautorkou stejnojmenné knihy Odemykání dětského potenciálu (2018).
Email address *
Jméno *
Příjmení *
Povolání
Věk
Clear selection
Pohlaví
Clear selection
Bydliště - město
Clear selection
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Poskytnuté osobní údaje uvedené v přihlášce na přednášku budou zpracovány pouze v souvislosti s touto přednáškou, vytvořením jmenného seznamu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů, dalšími právními předpisy a vnitřní směrnicí správce údajů. Na základě této dohody o společném zpracování osobních údajů vaše osobní údaje zpracovává Liberecký kraj. Osobní údaje nebudou využívány pro marketingové účely.
*
Všeobecné podmínky
Každý účastník přednášky dává vyplněním a odesláním registračního formuláře Pořadateli (Liberecký kraj) bezúplatný souhlas k pořízení a použití a ke zpracování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním přednášky, v jakékoliv formě a bez omezení pro účely marketingu ODM 2019, reklamy a propagace ODM 2019. Účastník dává současně svolení k užití a rozšiřování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním přednášky a jejich rozmnoženin v jakékoli podobě za účelem reklamy a propagace Libereckého kraje, též například v tiskové reklamě (letáky, brožury, plakáty, billboardy), v elektronických médiích (internet) a v audiovizuálních reklamních spotech.

Pro jaký účel Vaše údaje zpracováváme
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů a to v souvislosti s organizací přednášky výše. Správce údajů zpracovávají Vaše osobní údaje pro tyto účely: vytvoření seznamu přihlášených osob pro potřeby zajištění výše obsazenosti přednáškového sálu a zamezení jeho přeplnění přihlášenými osobami.

Vaše osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.
Tato Informace o zpracování osobních údajů je platná a účinná od 3.května 2019.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy