Z1302 - SALSA L.A. W WEEKEND w No Limits - Kurs od podstaw 22-23 lipca 2017

  ★★ TERMIN ★★ 22-23 lipca ( sobota + niedziela ). SOBOTA 11:00-14:00, NIEDZIELA 11:00-14:00 ★★ INSTRUKTORZY ★★ Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha ★★ POZIOM ★★ Od podstaw (wartościowy również dla osób tańczących kilka miesięcy) ★★ LOKALIZACJA ★★ Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif ★★ PROMOCJE CENOWE ★★ ->Zaproś znajomych - niech oni też skorzystają z tej szansy! ->Promocyjna cena do 4 czerwca!

  SALSA L.A.

  Styl powstały w Los Angeles głównie za sprawą braci Vazquez, apogeum rozwoju osiągnął w latach 90. XX wieku. Styl L.A. jest tańczony "na 1" (pauza na 4/8, break na 1/5). Jest to styl liniowy (Cross-body), a więc wszystkie figury wykonujemy w jednej linii. Jedyna możliwa zmiana kierunku tańca to dokładnie 180° i następuje poprzez wykonanie podstawowej figury tego stylu: Cross Body Lead. Los Angeles salsa jest stylem bardzo widowiskowym i szybkim; cechuje go duża częstotliwość występowania wielokrotnych obrotów (spinów), elementy typu Butterfly (eksponowanie partnerki) jak i występowanie elementów shines oraz akrobatycznych. Ten styl jest obecnie najpopularniejszym stylem tańczonym w Polsce. Zajęcia prowadzą: Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha - instruktorzy No Limits- największej szkoły tańca we Wrocławiu! :)

  PROGRAM KURSU:

  PROGRAM: 1. Sobota 22.07.2017 - 3 godziny zajęć - Salsa od podstaw 2. Niedziela 23.07.2017 - 3 godziny zajęć - Salsa kontynuacja 1. SOBOTA: 11:00-14:00 -> Kurs salsy od zupełnych podstaw. Wartościowy również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć i poćwiczyć podstawy. -> Podczas 3h zajęć poznasz: rytmikę salsy, krok podstawowy, obroty solo i w parze, podstawy prowadzenia, podstawowe figury w parze, cross body, połączysz podstawowe figury w proste kombinacje oraz nauczysz się podstawowych footworków. 2. NIEDZIELA: 11:00-14:00 -> Zajęcia będące kontynuacją sobotnich. Polecamy również osobom które już uczą się kilka miesięcy. -> Podczas 3h zajęć: utrwalenie rytmiki salsy, powtórka z dnia poprzedniego, kolejne bardziej zaawansowane techniki i figury w parze oraz zwieńczenie warsztatów bardziej zaawansowaną kombinacją footworków. UWAGA: Po kursie weekendowym będziesz mógł dołączyć do regularnego kursu salsy (1h zajęć co tydzień) na zbliżonym poziomie, lub też zapisać się do zupełnie nowego kursu od podstaw.

  DLA KOGO:

  a) dla osób które nigdy nie tańczyły salsy: zajęcia sobotnie od totalnych podstaw. Po 6 godzinach nauki powinniście sporo potrafić i czuć się swobodnie na salsotekach (WYBIERZ: sobota + niedziela lub sama sobota) b) dla osób które tańczą od 1 do 6 miesięcy (lub tańczyły dłużej ale miały przerwę): wartościowa powtórka podstaw i przećwiczenie materiału w 2 dużych blokach. Można skupić się na lepszej pracy ciała, gdy zna się już kroki. (WYBIERZ: sobota + niedziela lub sama niedziela) c) można zapisać się na oba bloki, lub tylko na jeden Przyjdź, zabierz znajomych, którzy być może już od dawna o tym myślą i daj się zarazić naszą pasją! Gwarantujemy świetną zabawę, atmosferę i profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu.

  CO PO KURSIE WEEKENDOWYM?

  Captionless Image

  INTRUKTORZY

  Akash Kumar – instruktor zouka, salsy LA, bachaty. Na przestrzeni ostatnich lat wraz z Alisą Matseiko przyczynił się do powstania wrocławskiego środowiska zoukowego. Swoją bogatą wiedzą miał okazję dzielić się na warsztatach prowadzonych w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii oraz na Białorusi. Spełnia się jako instruktor, a także jako performer - wystąpił na scenach największych festiwali zoukowych w Europie (Prague Zouk Congress, WestZoukTime!, Zouk Libre Festival). Jednocześnie szlifował swoje umiejętności w bachacie i salsie LA, skutkiem czego został instruktorem wymienionych tańców. Zdolność interpretacji muzyki w tańcu zawdzięcza wykształceniu - na wrocławskiej Akademii Muzycznej uzyskał tytuł magistra sztuki jako tubista. Obecnie współpracuje z Filharmonią Wrocławską oraz Jeleniogórską. Po godzinach - gitarzysta i pianista. Niedawno rozpoczął również pracę nad zoukowymi remixami, znany jako DJ Zeal.

  Captionless Image

  Patrycja Dyja-Socha

  Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 5 lat w zespole tańca Jast we Wrocławiu. Zaczynałam od takich stylów jak disco-dance i hip-hop biorąc udział w turniejach i zawodach oraz zdobywając liczne nagrody, w tym Mistrzostwo Polski. Próbowałam swoich możliwości w różnych technikach tańca takich jak jazz, modern czy taniec towarzyski. Jednak 2 lata temu poznałam bachatę i zouka i to w tych tańcach się zakochałam :) Cały czas staram się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach i festiwalach tanecznych, ucząc się u takich gwiazd jak Korke&Judith, Chavez&Sylvia (bachata) czy Wiliam&Paloma, Carlos&Fernanda, Adam&Claudia (zouk). Taniec to moje życie i pasja :)

  Captionless Image

  DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ SALSY?

  Salsa jest pochodzącym z Los Angeles tańcem pełnym ekspresji i energii, dlatego właśnie jest tańczona w każdym zakątku świata. Gorące rytmy, proste kroki i namiętne ruchy sprawiają, że cieszy się tak dużą popularnością. Na zajęciach salsy nauczycie się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki. Tańczenie salsy gwarantuje poznanie wielu nowych ludzi i świetną zabawę! UWAGA! SALSA UZALEŻNIA! ;) Zapisać można się w parze lub samodzielnie - jeżeli jesteś singlem nie martw się! Uczestników kursu dobieramy tak, aby były równe proporcje w parach :) DLACZEGO WARTO TAŃCZYĆ SALSĘ? + najpopularniejszy taniec latynoski, tańczony w każdym zakątku świata + kilka razy w tygodniu salsoteki we Wrocławiu: masz gdzie potańczyć :) + gwarancja poznania pozytywnie zakręconych osób

  CO MÓWIĄ NASI KURSANCI O KURSACH WEEKENDOWYCH:

  Captionless Image

  SALSA L.A. - tak tańczą najlepsi!

  CENY:

  Captionless Image

  CENY (DO 4 czerwca, później drożeją) Sobota: 50 zł Niedziela:50 zł Sobota + Niedziela 90 zł IM PÓŹNIEJ - TYM DROŻEJ: OD 5 czerwca: wszystkie ceny +10 zł OD 3 lipca: wszystkie ceny +20 zł W DNIU KURSU: wszystkie ceny +30 zł Można zapisać się solo lub w parze. Przy zapisie wpisz w formularzu imię i nazwisko partnera. Obie osoby muszą wypełnić formularz. Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : 80 1140 2004 0000 3402 7687 0289 NO LIMITS SYNERGIA DAWID SIKORA Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;)

  ZAPISZ SIĘ

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl Pamiętaj że do 4 czerwca jest taniej: przekaż znajomym żeby nie przegapili terminu :) Każdy zapis będzie przez nas potwierdzany. Po wysłaniu zgłoszenia czekaj na potwierdzenie Twojego zapisu (w ciągu 2 dni)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 2. Przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć 3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki 4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :) Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)

  JAK DO NAS TRAFIĆ: