Přihláška Open space Předklášteří 2020: Jak vzdělávat o klimatické krizi?
23.-26. července, Předklášteří, klášter Porta coeli

Tento formulář je zároveň přihláškou i motivačním dopisem. V případě, že se přeplní kapacita semináře (přibližně 32 osob), bude naší snahou vytvořit (za pomoci vašich odpovědí) takové složení účastnic a účastníků, které nejvíce povede k naplnění záměru semináře (přinést nové podněty v otázkách vzdělávání o klimatické krizi). Přihlašování je možné do 24. 6., během následujícího týdne (nejpozději do konce června) vás vyrozumíme, zda jsme vás na seminář vybrali.

Děkujeme za zájem a přejeme za NaZemi pěkné dny!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Váš email *
Prostřednictvím e-mailu s vámi budeme komunikovat o dalších detailech semináře.
Vaše telefonní číslo *
Telefonní číslo se hodí jako kanál pro případnou urgentní či nouzovou komunikaci bezprostředně před seminářem.
Čím vás tento seminář zaujal a co od něj očekáváte? *
Jaké téma, zkušenost, projekt či otázku chcete na seminář přinést k diskuzi? *
Povězte nám, prosím, něco o tom, kdo jste a co děláte. Informace poté v předstihu poskytneme dalším účastníkům a účastnicím semináře. *
Jak dlouho s námi budete chtít zůstat? *
Seminář začíná ve čtvrtek večer společným seznámením a sesbíráním témat a pokračuje dvěma plnými dny programu, tj. do soboty odpoledne (nejpozději do 18 hodin). Je ale možné zůstat do neděle, která bude vyhrazena pro společné plánování, co se dá dělat dál, jak spolupracovat apod. Končit budeme společným obědem.
Ubytování bude zajištěno v prostorách kláštera. Spí se na postelích, pokoje jsou po 6-8 lidech. Prosím o vyjádření vašich preferencí ohledně zajištěného komfortu: *
Ubytování bude zajištěno v prostorách kláštera v pokojích po 6-8 lidech. Prosím o vyjádření vašich preferencí ohledně ne/koedukovaných pokojů:
Clear selection
Ubytování bude zajištěno v prostorách kláštera v pokojích po 6-8 lidech. Pokud máte konkrétní požadavek, s kým chcete být v pokoji, napište nám o tom:
Jídlo bude zajištěno na celou dobu víkendu veganské, pokud máte nějaké další stravovací požadavky, informujte nás o nich.
Můžeme proplatit náklady na cestu a případné další náklady, které byste měli s účastí na semináři spojené. Pokud o to máte zájem, prosíme o specifikaci a uvedení částky.
Doplňte cokoli dalšího nám chcete vzkázat.
Abychom vás mohli zařadit mezi účastníky/účastnice, potřebujeme si zapsat vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se vám, že vaše údaje využijeme výhradně pro účely související s vaší registrací a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání nebo odvolat udělený souhlas se zpracováním. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů nebo nás kontaktujte na info@nazemi.cz. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of NaZemi. Report Abuse