CodeWeek programmeerimistöötuba
CodeWeek 2016 raames lööb Kuressaare Gümnaasium koostöös HITSAga kaasa programmeerimisnädala toimetamistes ja kutsub kõiki huvilisi Kuressaare Gümnaasiumi aulasse proovima kätt robootika, 3d printimise ja programmeerimise vallas. Üritusele "Mille pärast läheksin kooli - heameelega!" on oodatud huvilised üle Saaremaa, lapsi ja õpilasi vanuses 5-20 on teretulnud saatma ka lapsevanemad. Kui tulete uudistama koos lapsega, palun registreerige eraldi sisendina ka iseennast ning lisage ka oma nime taha lapse lasteaed või kool.

Üritus toimub KG aulas ja arvutiklassides 15. oktoobril algusega kell 11. Registreeruda saab kuni 100 osalejat. Palun andke oma tulekust märku alloleval vormil. Pange kirja ka kontaktaadress (võib olla lapsevanema aadress), et vajadusel saaks teiega ühendust võtta. Suure huvi korral korraldame töötubade külastamise kahes jaos.

Töötubades saab proovida kätt programmeerimises erinevatel visuaalsetel programmeerimisplatvormidel, ehitada roboteid LEGO, LittleBits ja Edisoni abil ning näha 3d printeri tööd ja katsetada 3d mudelite loomist arvutis.

Nimi
Your answer
Vanus
Your answer
Kool või lasteaed
Your answer
Kontakt (e-post)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms