Заявка на участь у тестуванні електронного квитка
#ятестуюеквиток
Нам потрібні 200 активних мешканців столиці, які на власному досвіді розкажуть про те, як працює електронний квиток у місті. Кожен охочий протягом місяця зможе особисто перевірити роботу квитка та відчути усі його переваги. Ми шукаємо небайдужих людей, які готові творити smart-столицю разом з нами.
Ваше завдання:
- протягом місяця користувалися електронним квитком у всіх видах громадського транспорту. Kyiv Smart Card з безкоштовними поїздками ви отримаєте особисто від нас.
- під час тестування кожен учасник створить місячний блог у Facebook під хештегом #ятестуюеквиток. Головне завдання – розповідати у публікаціях про те, як проходить тестування квитка, про рівень його зручності, переваги, якість і тому подібне. Кількість постів необмежена, за вашим бажанням. Але ця умова обов’язкова, адже наше з вами завдання – розповісти всім жителям міста про нову систему оплати проїзду.
Для того, щоб взяти участь у тестуванні, заповніть, будь ласка, форму. Протягом тижня ми особисто відберемо 100 тестувальників і зв'яжемося з ними. Вся детальна інформація буде відправлена учасникам на пошту.
ПІБ *
Your answer
Ваш вік *
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер *
Your answer
Посилання на вашу сторінку у Facebook *
Your answer
Вид діяльності *
Місце роботи/навчання *
Your answer
Чому вам цікаво долучитися до тестування? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy