Реєстрація на Ярмарку вакансій
Шановні роботодавці!

З 01 квітня 2019 року стартував проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства у справа ветеранів України. Заходи будуть відбуватися у 6-и містах та охоплювати 14 регіонів України. Зустрічі з ветеранами у форматі Ярмарок вакансій будуть відбуватися:
- м. Харків: 04 липня 2019 (Сумська та Харківська області);
- м. Луцьк: 8 серпня 2019 (Рівненська та Волинська області);
- м. Дніпро: 26 вересня 2019 (Дніпропетровська, Донецька та Запорізька області);
- м. Львів: 9 жовтня 2019 (Львівська та Ужгородська області);
- м. Івано-Франківськ: 23 жовтня 2019 ( Івано-Франківська, Чернівецька та Тернопільська області);
- м. Одеса: 13 листопада 2019 (Одеська та Миколаївська області).

Запрошуємо Вас прийняти участь у проекті як працедавця. Відвідання семінару, у форматі зустрічі ветеранів із представниками компаній, стане для Вас чудовою нагодою зібрати базу резюме та посилити імідж роботодавця.
Ви зможете презентувати діяльність своєї компанії, надати інформацію ветеранам про особливості працевлаштування, про існуючі вакансії та про свої очікування від ветерана, як від потенційного члена вашої команди.

Ми зі свого боку створимо невимушену атмосферу для спілкування, каву зі смаколиками та будемо висвітлювати подію в рамках нашої інформаційної кампанії.

Всеукраїнська інформаційна кампанія по висвітленню заходів проекту буде реалізована шляхом організації серії круглих столів, прес-конференцій, випуску періодичного видання.

Світовий досвід показує, що ветерани можуть стати чудовим доповненням до будь-якої команди, оскільки мають досвід приймання правильних рішень в ситуаціях тиску та обмеженого часу, самосвідомість, стресостійкість, є відповідальними, дисциплінованими та мотивованими працівниками.
Email address *
Найменування організації *
Your answer
Прізвище та ім'я представника організації *
Your answer
В якому місті Ви бажаєте взяти участь у Ярмарці вакансій *
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service