Mój Drogi Widzu, pomóż mi udoskonalić mój kanał
Cześć! Z okazji pierwszej rocznicy przygotowałam krótką ankietę dotycząca mojego kanału w serwisie YouTube i strony dorotafilipiuk.pl Już z góry Ci dziękuję za Twoja opinie ;) Na końcu tej ankiety znajdziesz tez ode mnie prezent-niespodziankę. Zaczynamy?
W jaki sposób trafiłeś na mój kanał na You Tube?
Jakie tematy na moim kanale są dla Ciebie najciekawsze (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi):
Z czym masz na co dzień największą trudność? Jaka wiedza ułatwiła by Ci najbardziej życie? Twoja odpowiedz pomoże mi zaplanować kolejne filmy ;)
Your answer
Co mogłabym robić lepiej, aby moje filmy były bardziej atrakcyjne?
Your answer
Czy kiedykolwiek korzystałeś z bezpłatnych materiałów, kursów lub testów na mojej stronie dorotafilipiuk.pl? (daj mi znać czy warto je udostępniać bezpłatnie ;))
Jestem miłośniczka podcastów, czyli nagrań audio, które można słuchać zamiast radia. Chciałabym sama nagrywać ciekawe podcasty, jednak nie wiem czy Ty tez je lubisz?
Czy posiadasz jakiś kurs e-learningowy z mojej strony dorotafilipiuk.pl ? (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi)
Jakie inne tematy kursów e-learningowych byłyby dla Ciebie interesujące?
Co chciałbyś dodać od siebie?
Your answer
Bardzo Ci dziękuję, za wypełnienie tej ankiety! Twoje odpowiedzi pomogą mi lepiej planować kolejne filmy i kursy, tak aby odpowiadały Twoim potrzebom ;)Tak jak obiecałam, chce Ci również podarować prezent za wypełnienie tej ankiety. Do 15.02. zamów dowolny kurs e-learningowy na mojej stronie http://dorotafilipiuk.pl/product/ a po wpisaniu w koszyku zamówienia kodu rabatowego: ROCZNICA jego cena zmniejszy się aż o 45%!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms