ONLINE Kurz prípravy na manželstvo v Žilinskej diecéze (mimoriadna forma LEN pre snúbencov, ktorí sa z pracovných alebo rodinných dôvodov nemôžu zúčastniť riadneho prezenčného kurzu a ich kňaz s takouto formou súhlasí  ) 
KAPATICA KURZU JE NAPLNENÁ, PRIHLÁSIŤ SA JE MOŽNÉ AKO NÁHRADNÍCI

Prosíme vás o vyplnenie prihlášky s diakritickými znakmi (ˇ´).
Na začiatku formulára vyplňte, prosíme, jednu e-mailovú adresu, na ktorú dostanete automatickú odpoveď so všetkými vyplnenými údajmi. Prihláška je však kompletná až po obdržaní následného potvrdzujúceho e-mailu od administrátora KPM.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prihlasovacie údaje partnera (muža)
Priezvisko *
Prosíme vyplňte s diakritickými znakmi (ˇ´). Priezvisko sa v takej podobe, ako ho tu vyplníte dostane aj do certifikátu o účasti.
Meno *
Prosíme vyplňte s diakritickými znakmi (ˇ´). Meno sa v takej podobe, ako ho tu vyplníte dostane aj do certifikátu o účasti.
Diecéza (partner) *
Uveďte, prosím, diecézu, do ktorej patríte. (Nie v ktorej chcete absolvovať kurz).
Farnosť *
Uveďte farnosť, do ktorej patríte podľa miesta Vášho trvalého bydliska. Ak nepatríte ani do jednej z nižšie uvedených farností, použite okienko "Iné". V prípade iného vierovyznania vpíšte obec/mesto.
Dátum narodenia *
Údaj je potrebný pre vydanie potvrdenia o absolvovaní kurzu.
MM
/
DD
/
YYYY
Miesto narodenia *
Údaj je potrebný pre vydanie potvrdenia o absolvovaní kurzu.
Ukončené vzdelanie
E-mail *
Pre zaslanie informácií o kurze je potrebné uviesť aj emailovú adresu. Ak e-mailovú schránku zriadenú nemáte, vpíšte: „Nemám“. Ak používate adresu na azet.sk alebo centrum.sk a nedôjde Vám odpoveď, kontaktujte nás. S týmito adresami zvykneme mať problémy s doručením.
Telefonický kontakt
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy