Seminārs iekšējo žalūziju tirgus dalībniekiem 24.04.2019. plkst. 10.00
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, turpinot iekšējo žalūziju uzraudzības projektu, rīko semināru iekšējo žalūziju tirgus dalībniekiem (ražotājiem un izplatītājiem).

Semināra mērķis ir atgādināt par normatīvo aktu prasībām iekšējām žalūzijām (padziļināti par standartu EN 13120, EN 16433, EN 16434 prasībām), ražotāju un izplatītāju pienākumiem, kā arī sniegt informāciju par iepriekšēja gada projekta rezultātiem un rekomendācijas žalūziju drošuma veicināšanai.

Seminārs ir paredzēts pārsvarā iekšējo žalūziju ražotājiem, bet būs noderīgs arī izplatītājiem (žalūziju tirgotāji, interjera saloni, būvniecības un mājas preču lielveikali u.c.).

Pieteikšanās līdz 17.aprīlim
Pārstāvja vārds un uzvārds *
Pārstāvēta organizācija/struktūrvienība *
Pārstāvja e-pasta adrese
E-pasta adresi norādiet tikai tad, ja vēlaties saņemt atgādinājumu par pasākumu un pasākumā demonstrētos materiālus.
Paldies, Jūsu dalība ir apstiprināta PTAC rīkotajam semināram 24.aprīlī plkst.10.00, Ekonomikas ministrijas (Brīvības iela 55, II ieeja) 224.zāle.
Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu valsts pārvaldes darbības caurspīdīgumu, informācija par pasākumu kopā ar audio vai vizuālo materiālu tiks publicēta Patērētāju tiesību aizsardzības centra tīmekļa vietnē, sociālajos medijos, kā arī izmantota žurnālistikas vajadzībām. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy