Rzut na wschód ed. 2- zapisy na sesję RPG.
Poniższy formularz służy do zapisywania się na sesje RPG w ramach 2. Lubelskiego Festiwalu Gier Fabularnych "Rzut na wschód". Opis poszczególnych sesji znajdziesz tutaj: http://rzutnawschod.pl/sesje-rpg/

Jak zapisać się na sesje?
Krok 1. Podaj swoje dane kontaktowe, czyli m.in. maila, imię i telefon kontaktowy - szczególnie ważny jest dla nas telefon!

Krok 2. Wybierz sesję, na którą chcesz się zapisać.

Jeśli zapisujesz swoje dziecko na sesję RPG, a Ty również chciałbyś / chciałabyś wziąć udział w sesji (tej samej lub innej), prosimy o wypełnienie formularza dwa raz - za dziecko i za siebie.

Krok 3. Pierwszym czynnikiem, który decyduje o zapisaniu się na sesję, jest kolejność zgłoszeń. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Drugi czynnik, to wymagania Mistrza Gry, czyli na przykład pierwszeństwo mają dzieci. Jeśli nie będzie chętnych spełniających danych wymagań, wtedy będą mogły zagrać osoby zainteresowane udziałem w tej sesji.

W przypadku, gdy będzie duża liczba chętnych osób, pierwszeństwo w zapisach będą miały osoby, które jeszcze żadnej sesji na "Rzut na wschód" nie grały. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło zagrać.

Potwierdzenie udziału w sesji RPG każdy gracz otrzyma indywidualnie na maila.
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Ksywka
Telefon *
Jeśli zgłaszasz dziecko do udziału w sesji, tutaj podaj imię i nazwisko dziecka.
Wiek (potrzebujemy wieku gracza, a nie osoby zgłaszającej - w przypadku zgłaszania dziecka) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia i organizacji eventu "2. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych". Zaznaczając potwierdzam moje zgłoszenie i wyrażam zgodę na wysłanie jego kopii na podany przeze mnie e-mail. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy