Biznis raňajky 24.1.2020
Biznis raňajky 24.1.2020
Srdečne Vás pozývame na raňajky Kresťanského biznis klubu, ktoré sa uskutočnia v piatok 24.1.2020 od 8:00 do 10:00 hod. v Hoteli Vienna House Easy Bratislava na Galvaniho 28 pri Avione.
Nový rok chceme začať spoločnými modlitbami a chválami s Erikom Stupkom. Chceme sa zdieľať o tom, čo Boh konal v našich životoch počas uplynulého roka. Duchovné slovo bude mať Vlado Žák, pastor zboru Otcov dom.

Poplatky
Cena biznis raňajok pri registrácii vopred je 15 €.
Cena pri registrácii na mieste je 18 €.
Platí sa na mieste v hoteli v hotovosti pri registrácii.
Registrácia v hoteli je od 7:30 do 8:00 hod.
Hotelové parkovisko spoplatnené!
Parkovanie na hotelovom parkovisku je spoplatnené 1 € za každú začatú hodinu (max. 7 € za deň). Pri vstupe na parkovisko je rampa, kde si vezmete parkovací lístok. Pri odchode uhraďte, prosím, parkovné v automate vonku pri vchode do hotela. Ak by ste nemali záujem využiť hotelové parkovisko, bezplatné parkovisko je k dispozícii v nákupnom centre Avion, ktoré je blízko hotela.
Spôsob registrácie a výdaja raňajok v hoteli
1) Keď prídete do hotela, zaregistrujte sa, prosím, pri našom registračnom stolíku a uhraďte v hotovosti poplatok za raňajky.

2) Je potrebné, aby sa pri registrácii každý účastník zapísal do prezenčnej listiny. Registrácia je od 7:30 do 8:00 hod.

3) Následne si môžete ísť zobrať raňajky (teplý a studený bufet: šunku, syry, slaninku, praženicu apod.) do hotelovej reštaurácie, kde sa podávajú raňajky pre hotelových hostí (oproti vchodu hotela). Pri vstupe do hotelovej reštaurácie stojí čašník, ktorému nahlásite, že ste účastník biznis raňajok.

4) Keď si naberiete raňajky, doneste si ich do konferenčnej miestnosti. Raňajky v hotelovej reštaurácii sú k dispozícii od 6:30 do 10:30 hod. a kedykoľvek v tomto čase si môžete prísť jedlo nabrať či doložiť. Nápoje, ovocie a koláče sú k dispozícii priamo v konferenčnej miestnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.
Storno poplatky
Zrušiť účasť na raňajkách bez akýchkoľvek storno poplatkov je možné najneskôr do 23.1.2020 do 8:00 hod. V prípade zrušenia účasti po tomto termíne, príp. neúčasti na raňajkách, Vám bude účtovaný 100% storno poplatok z dôvodu objednania záväzného počtu raňajok v hoteli, ktoré je potrebné uhradiť.
Informácie:
Ďalšie termíny biznis raňajok: 14.2., 20.3., 24.4., 15.5., 12.6., 25.9., 16.10., 20.11.2020.
Témy a rečníkov na rok 2020 nájdete na stránke www.krestaniavmeste.sk/biznis-klub

Biznis raňajky sú otvorené pre každého, účastníci nemusia byť členmi Kresťanského biznis klubu.
Biznis raňajky slúžia pre networking a spoločenstvo.
Fundraisingové aktivity nie sú dovolené.

Zmena programu vyhradená.
Registrácia bola uzatvorená. Biznis raňajok sa môžete zúčastniť aj bez registrácie a uhradiť poplatok 18 Eur priamo na mieste.
Vyplnením a odoslaním tohto registračného formulára ste súhlasili s vyššie uvedenými podmienkami registrácie na biznis raňajky a príslušných storno poplatkov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami na Biznis raňajkách!
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy