PROPTECH W MAGAZYNIE: ankieta
Redakcja dwumiesięczników „Nowoczesny Magazyn” oraz „Logistyka a Jakość” przygotowuje badanie redakcyjne „Proptech 2019 – nowoczesne technologie w magazynie”. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo wziąć w nim udział. Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 15 minut. Badanie kierowane jest do dyrektorów, kierowników, menedżerów i specjalistów z obszaru logistyki. Celem badania jest określenie znajomości rozwiązań wspierających techniczne zarządzanie obiektami magazynowymi i poziom ich wykorzystania w polskich magazynach. Wyniki badania zostaną opublikowane w obszernym raporcie, który będzie dystrybuowany jako odrębna publikacja oraz w wersji elektronicznej na naszych portalach internetowych www.nm.pl i www.laj.pl.

Wszyscy Państwo, którzy wypełnicie poniższą ankietę i zdecydujecie się na pozostawienie nam swojego adresu e-mail - w podziękowaniu otrzymacie priorytetowo w wersji elektronicznej opracowanie zawierające wyniki niniejszego badania.

W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym magdalena.libiszewska@forum-media.pl.

Zachęcam do wypełnienia ankiety,

Magdalena Libiszewska, redaktor prowadząca „Logistyki a Jakość”

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service