ОТВОРЕНИ ДЕНОВИ • АКАДЕМИИ 2023/24
Ве покануваме на ОТВОРЕНИТЕ ДЕНОВИ: „Дизајн&коктели“ наменети за сите оние кои сакаат да се запознаат со програмите, менторите и можностите за кариера на Академиите за дизајн во Скала.

Отворените денови ќе се одржат во релаксирана атмосфера со коктел мени за сите учесници + изненадување! :)

Едно лице може да присуствува на повеќе денови во зависност од интересот за програмите.

13 СЕПТЕМВРИ :: 18:00 - 20:00

• Академија за Моден дизајн;
• Академија за Ентериер и продукт дизајн;


14 СЕПТЕМВРИ :: 18:00 - 20:00

• Академија за Графички дизајн;
• Академија за Визуелни уметности + Моушн дизајн;
• Академија за UX/UI+ дизајн;
• Академија за Фотографија.


Регистрирајте го вашето учество со пополнување на оваа форма.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Одберете ги деновите за кои се регистрирате: *
Можете да одберете повеќе денови ви зависност од вашиот интерес.
Required
Име *
Презиме *
Година на раѓање *
E-mail *
Телефон за контакт
Телефонските броеви се користат само во случај да се појави потреба од известувања поврзани со настаните.
Поставете ни прашање: Што сакате да дознаете за нашите Академии за дизајн?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy