Zapisy chętnych na kursy 3D WITH ME
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapisów na kursy 3D WITH ME. Prowadzimy kursy z Druku 3D oraz Grafiki 3D w programie Blender. Oferujemy kursy grupowe i indywidualne.
Email address *
Imię i Nazwisko *
Wybierz tematykę kursu *
Grupa wiekowa *
Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne

Kursy grupowe odbywają się online przy wykorzystaniu platformy Discord. To wygodna forma komunikacji grupowej, która pozwala na wymianę tekstów, linków, plików itd. Wszystkie spotkania są rejestrowane, co umożliwia późniejszy powrót do zajęć i powtórzenie materiału we własnym tempie. Podczas kursów prowadzący ma zawsze uruchomioną kamerę i niejednokrotnie pokazuje omawiane przykłady na żywo, np. działanie drukarki 3D lub wydruk modelu wykonanego w programie Blender.

Kursy grupowe uruchamiamy po zebraniu minimum 4 chętnych osób. Jeśli chcesz zapisać na kurs więcej niż jedną osobę, po wybraniu odpowiedzi "Grupowy" w poniższym pytaniu wybierz również odpowiedź "Inne" i wpisz ilość osób, które chcesz zapisać.


Kursy indywidualne przygotowujemy według wytycznych osoby zainteresowanej odbyciem szkolenia. Kontaktujemy się indywidualnie w celu ustalenia dogodnych terminów i zakresu omawianych tematów. Jeśli interesuje Cię kurs indywidualny zaznacz odpowiednie pole w poniższym pytaniu. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Jeśli masz już konkretne wytyczne i potrzeby co do szkolenia, możesz zaznaczyć pole "Inne" i wpisać swoje wymagania.

Kursy indywidualne realizujemy zarówno online jak i na żywo w naszej siedzibie w Warszawie.
Interesuje mnie kurs: *
Required
Masz dodatkowe pytania lub uwagi? Wpisz je w tym polu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rezerwacji miejsca. *
Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922
Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO): *
Captionless Image
Dziękujemy za zainteresowanie kursami w 3D WITH ME
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Sebastian Mazurek "Seb-comp". Report Abuse