J. Grygar - út 11. 2. 2020 od 17:30 h v MB
Na úterý 11. 2. 2020 od 17:30 h připravuje Hvězdárna města Mladá Boleslav přednášku známého popularizátora astronomie RNDr. Jiřího Grygara, CSc., a to na téma Mnohopásmová astronomie, která defacto představuje nedávno otevřené nové okno do vesmíru. Přednáška bude spojena se slavnostní prezentací nového vybavení MB hvězdárny, proto zamýšlíme její uskutečnění v hudebním sále ZŠ Pastelka, při které MB hvězdárna sídlí.

Cílem tohoto formuláře je zjistit předběžný zájem nejširší veřejnosti o účast na přednášce - v případě velkého zájmu, který převýší kapacitu původních prostor, operativně změníme místo konání, abychom vyhověli pokud možno co největšímu počtu zájemců - to platí jen do 10. 1. 2020. Od cca 16. 1. 2020 bude spuštěn prodej vstupenek s definitivně upřesněným místem konání, a to do vyčerpání kapacity sálu. Děkujeme za pochopení.

Vstupné: 100 Kč/dospělý, 50 Kč/žák,student.
Pro kolik dospělých osob provádíte předběžnou rezervaci na své jméno/e-mail?
Your answer
Pro kolik dětí/žáků/studentů provádíte předběžnou rezervaci na své jméno?
Your answer
E-mail:
Your answer
E-mail slouží výhradně k zaslání plakátu (pdf soubor), důležitých organizačních informací, pokynů k platbě a případně i k zaslání e-vstupenek, nezadáte-li při platbě jiný e-mail. Nezadáte-li zde žádný e-mail, registrujeme Váš zájem a předpokládáme, že si vstupenky zakoupíte osobně co nejdříve v otevírací době MB hvězdárny každý školní pátek (od 18 h, mimo prázdniny 31. 1. - 9. 2. 2020). Anonymním rezervacím, resp. po 10. 1. 2020 a vyčerpání kapacity sálu však nemůžeme garantovat dostupnost vstupenek. Do cca 20 dní po akci bude databáze smazána.
Souhlas se zasíláním pozvánek:
Poznámky, dotazy, možný požadavek na bezbariérový přístup, rezervace na jméno či přezdívku (není-li zadán e-mail), příp. zabezpečení heslem - nepovinné:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy