Plachtobraní 2020, přihlašování
KAPACITA NAPLNĚNA! Možnost hlásit se jako náhradník.

Přihláška na výcvikové Plachtobraní 2020, které se bude konat 22.-23.8.2020 na přehradě Lipno. Cena celé akce je 3250,- v ceně je pronájem lodí od pátečního večera, výukové a studijní materiály, poplatky charterové firmy, projetá nafta, voda, stání v marinách a stravování od páteční snídaně do nedělního oběda.

Přihláška je platná po zaslání celé částky 3250Kč na účet 2110395049/2700, do poznámky prosím napište své jméno. Informace o platbě vám také po přihlášení zašlu mailem (pokud by vám email do 7 dnů nepřišel, prosím napište mi na email tetris.sailing@gmail.com).

Pokud najdete u vaší preferované lodě nápis "PLNO, přihlašování jako náhradník", zaklikněte tuto preferovanou loď zároveň ještě s jinou lodí. Zajistíte si tím místo na plavbě a v případě odhlášení někoho z vaší preferované lodě na ní budete přesunuti.

Kvůli platbám za pronájem lodí je nutné brát zálohu jako vratnou pouze v případě, když se na vaše uvolněné místo najde náhradník za plnou cenu. V případě odřeknutí účasti méně jak 14 dní před akcí se vrací část ceny, kterou zaplatí náhradník na poslední chvíli.

V případě jakýchkoliv otázek mi neváhejte napsat na tetris.sailing@gmail.com.

Vyplněním přihlašovacího formuláře dáváte souhlas ke zpracování jména, příjmení a emailové adresy Terezou Langhammerovou ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (dále jen „GDPR“) a to výhradně pro komunikaci ohledně plavby, organizačních záležitostí, pro účely zajištění bezpečnosti účastníků a jejich pohodlí a pro zasílání informačních emailů ohledně nabídky dalších plaveb a akcí. Dle GDPR máte právo požadovat kopii údajů, informace o druhu zpracování, opravu nebo po skončení účelu zpracování výmaz údajů, stejně jako možnost údaje upravit, aktualizovat nebo omezit zpracování. Toto právo je možné využít kdykoliv prostřednictvím elektronické emailové žádosti.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy