Заявка на участь в семінарі для новообраних депутатів - січень 2021
Мережа "АНТС" – це спільнота людей, які володіють унікальним життєвим та професійним досвідом та компетенціями. Ми бачимо частиною своєї місії просвітництво та поширення наших знань та навичок в суспільстві.
Ми запускаємо проєкт для обраних депутатів місцевих рад, очільників громад та їхніх команд, покликаний підвищити рівень компетенцій, допомогти бути більш ефективними та корисними для своїх громад. Проєкт також може бути цікавим для тих активних громадян, які не потрапили в органи місцевого самоврядування, але переймаються розвитком громади та готові працювати на її благо.
Для участі у семінарі заповніть дану форму. Детальніше про Мережу "АНТС" www.ants.org.ua

ПІБ *
Громада, яку ви представляєте *
Область України *
Місце роботи та посада *
Депутатом якої ради Ви є *
Партійність чи приналежність до громадської організації (назва партії/ГО) *
Ваша мотивація до участі у навчанні: чого ви хочете навчитись під час семінару? Яким знань вам не вистачає? Що ви хочете змінити у роботі громади за допомогою знань, отриманих під час навчання? *
Електронна адреса *
Номер телефону *
Права на обробку персональних даних *
*Відправляючи цю реєстраційну форму, я підтверджую згоду на надання права на обробку (збір, накопичення, зберігання та використання згідно з призначенням) персональних даних, зазначених у цій формі відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" цінує Вашу підтримку й обіцяє поважати Вашу конфіденційність. Управління даними, які ми збираємо та зберігаємо, здійснюється відповідно до Директиви ЄС 95/46/ЄК та Рамкового рішення 2008/977/JHA. Ми не будемо розголошувати чи передавати будь-кому надані Вами персональні дані без Вашої згоди.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy