מרצה מתנדב/ת - study buddy
שלום רב,

לפני כחודש הודענו על פתיחת תכנית- Study Buddy תכנית קבוצות דוקטורנטים משותפת של האגודה הסוציולוגית הישראלית ושל האגודה האנתרופולוגית הישראלית. התכנית נועדה לחבר בין דוקטורנטים/ות המעוניינים/ות בכך ברחבי הארץ, על בסיס עניין ומקום מגורים.
הנחנו שבתקופת הדוקטורט (וגם לאחריה), אין תחליף לקבוצת עמיתים שתעניק תמיכה, תסייע בהתקדמות המקצועית של חבריה ותפיג את הבדידות. שמחנו לראות את הביקוש הרב שהיה לתכנית, שכן קיבלנו כמאה פניות מדוקטורנטים מרחבי הארץ, אותם חילקנו לכ-14 קבוצות עמיתים.
יחד עם זאת, בנוסף לתמיכה קולגיאלית של קבוצת השווים, אנו חושבים כי יש ערך עצום לתובנות, ייעוץ והערות של חברי סגל במוסדות האקדמיים השונים.
לכן, אנחנו מבקשים לשאול אתכם/ן האם תסכימו להגיע בהתנדבות לאחד או יותר ממפגשי קבוצות העמיתים, להצטרף לסיור חד פעמי, לקרוא פייפר ולהעיר עליו או להיות זמינים לרעיונות אחרים שיעלו בקבוצות. נעריך מאד אם תסכימו לתרום מנסיונכם/ן, מה שיעשיר את המפגשים, ירחיב את ההיכרות הבין-דורית והבין-מוסדית בקהילת הסוציולוגים והאנתרופולוגים, ויסייע לדורות הבאים.
פירוש הסכמתכם ומילוי הטופס שלהלן הוא כניסה לרשימה שתועבר לקבוצות העמיתים, שיתבקשו לנהוג בה בתבונה, במתינות ובהתאם להערות שתציינו.

נודה לכם/ן מאוד אם תמלאו את טופס ההרשמה עד לתאריך 6/7/17.

המון תודה מראש!
הילה נחושתן, נציגת הדוקטורנטים באגודה האנתרופולוגית הישראלית, hilla.nehushtan@mail.huji.ac.il
אורי כץ, נציג החוקרים הצעירים באגודה הסוציולוגית הישראלית, oka@post.bgu.ac.il

Email address *
שם *
Your answer
אוניברסיטה *
Your answer
מוכן/ה להתנדב באזורים הגיאוגרפיים הבאים: *
Your answer
הערות
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service