FIKOŁKI W KARMNIKU // Ostatni z cyklu pięciu rodzinnych warsztatów KARMNIK w duchu Porozumienia Bez Przemocy (dzieci 3-10 lat)

5 maja, w niedzielę, o godz. 12:00 zapraszamy do Centrum Dialogu na "Fikołki w karmniku", ostatni z cyklu pięciu rodzinnych bezpłatnych warsztatów w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) pod wspólną nazwą KARMNIK. 

W maju świat jest piękny! To dobry moment, żeby karmić potrzebę radości życia! W maju będzie to łatwe, a potrzeby łatwości, lekkości, humoru też czekają na swoją porcję uwagi!
Będziemy ćwiczyć proste sposoby na zbudowanie swojej strefy komfortu i po prostu spontanicznie bawić się, przeżywać małe przygody, kreować i fikać koziołki w Karmniku! To też są przecież bardzo ważne potrzeby!


----------------------------------------------------------------------------------

Wg idei Porozumienia Bez Przemocy (NVC) stworzonej przez Marshalla Rosenberga, amerykańskiego psychologa żydowskiego pochodzenia, zaspokajanie potrzeb jest głównym motorem wszelkiego działania i warunkiem naszego dobrostanu. Żeby móc o te potrzeby zadbać, nakarmić je, dobrze jest przyjrzeć im się z bliska. Przypomnieć sobie o nich i nauczyć się je rozpoznawać tak, żeby móc je nazywać po imieniu.

W cyklu "Karmnik" każde spotkanie poświęcone będzie konkretnej grupie potrzeb, od najbardziej podstawowych potrzeb ciała, do tych bardziej złożonych związanych z przeróżnymi relacjami: z sobą samym, z innymi ludźmi i ze światem. W czasie zajęć korzystać będziemy z wybranych elementów wystawy „Elementarz empatii”. Inspirować nas będą także piękne i mądre książki obrazkowe, a na deser zaproponujemy nieszablonowe działania plastyczne.

Nasze spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, zawsze w niedzielę. Każde potrwa ok.1,5-2 godzin.

Zapraszamy do nas drużyny rodzinne, wspólnie dorosłych i dzieci. Byłoby idealnie, gdyby młodsi uczestnicy mieli przynajmniej 5-6 lat.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Samosiej, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jako artystka zajmuje się sztuką książki i ilustracją. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach w Polsce i za granicą. Jako arteterapeutka realizuje autorskie projekty artystyczne, prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych, propagujące czytanie oraz promujące mądre i piękne książki.

UWAGA!!! Jeżeli zakwalifikują się Państwo na zajęcia, bardzo prosimy o uprzedzanie nas na maila: zapisy@centrumdialogu.com w razie niemożności uczestnictwa w zajęciach przynajmniej dobę przed zajęciami. Nasza lista rezerwowa jest zawsze długa. Jeżeli nie skorzystacie Państwo, na wolne miejsce wskoczy inny chętny!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko opiekuna/ów, którzy będą brać udział w warsztacie *
ADRES E-MAIL do rodzica/ów/opiekuna/ów
*
Bardzo prosimy o podanie ADRESU E-MAIL (na niego zostanie wysłana odpowiedź o zakwalifikowaniu się na dane wydarzenie), np. jan.kowalski@gamil.com.
Imię i nazwisko dziecka/dzieci, które będą brać udział w warsztacie, wraz z wiekiem
*
W tym pytaniu bardzo prosimy o podanie wieku dziecka najlepiej w nawiasie obok imienia i nazwiska, np.  jeśli jedno dziecko: JAN KOWALSKI (5); jeśli więcej dzieci: JAN KOWALSKI (5) oraz JANINA KOWALSKA (8).
Skąd dowiedziałaś/-eś się o warsztatach? Powiedź nam, to dla nas ważna informacja!
INFORMACJE KOŃCOWE:

W warsztatach rodzinnych aktywny udział biorą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dziecko podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką swojego opiekuna.

WYPEŁNIENIE FORMULARZA NIE JEST JEDNOZNACZNE Z ZAKWALIFIKOWANIEM SIĘ NA WYDARZENIE!
Prosimy o poczekanie na wiadomość o zakwalifikowaniu się na wydarzenie, która będzie wysłana na podany adres e-mail do rodziców/opiekunów".

W przypadku osiągnięcia limitu miejsc zostaną Państwo poinformowani o wpisaniu na listę rezerwową. Jeśli zwolni się jakieś miejsce, poinformujemy o tym Państwo osobną wiadomością.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy